Karadeniz Pet

Cinsiyetleri ve Irklari nedir?

korayekinci84

Yeni Üye
Arkadaslar, resimdeki afacanlarin cinsiyetleri ve irklari nedir acaba? Yorum ve goruslerinizi alabilir miyim?

Asagida yeni resimler yukledim. Daha detayli. Irklari hakkinda da bilgi verebilir umarim.

Son düzenleme:
Parcali kusu alirken cere rengi beyazdi, yasi yaklasik 3 aylik. Yumurta halini biliyorum. Hareketleri de disilere benzerlik gosteriyor ama cere rengi pembelesmeye basladi. Bu kesin bir gosterge midir, erkek diyebilmek icin?

Cere renginin pembeleşmesi morlaşması erkek olduğunun göstergesi. İkisi de erkek diyenlere katılıyorum.

2016_03_20_16_01_42.jpg

2016_03_20_16_01_30.jpg

2016_03_20_16_02_28.jpg

2016_03_20_16_02_42.jpg

Son düzenleme:
Maşallah, her iki kuşta erkek.
Keyifle besleyin.

Herkese yorumlari icin tesekkurler. Herkese keyifli hobiler

Slm.arkdsm bi konuda yrdim edrmsn.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:33 -->-> Daha önceki mesaj 00:31 --

Kusumun ayagi kirilmis. Ve suya dustu olcekmi ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:35 -->-> Daha önceki mesaj 00:33 --

Lutfen acil napmaliyim. Ayagi kirilmis. Bide buz gibi suya dustu . hayvan hep titriyo hem ayagi acisini cekior. Yardm edrmsnkz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:39 -->-> Daha önceki mesaj 00:35 --

Kimse yokmu

Oncelikle kusu havlu ile nazikce sarip sarmalayin. Kurumasini saglayin. Bu arada sicak tutmaya, isitmaya calisim, avcunuz icerisinde tutarak. Mumkun oldugunca kendi vucut isiniz ile kusun isinmasini saglayin. ayak kirikligi onemli degil simdi. Girdigi soktan cikartmak lazim. kurulayin ve isinmasini saglayin. sakin kalorifer uzerine koymayin ya da sac kurutma makinesi falan kullanmayin.

Arkadaslar kusumun ayagi kirildi. Ve buz gibi suya dustu napicm ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:48 -->-> Daha önceki mesaj 00:46 --

Gozlerni kapadi sadce nefes aliyor kuruladim. Sardim sargi bezi ile ayagina hic ellemedem olurmu ya simdi bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:49 -->-> Daha önceki mesaj 00:48 --

Kardesim gozlerni kapadi olcek mi ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:52 -->-> Daha önceki mesaj 00:49 --

Eger kalbi durursa bastitim mi durcak gbi

Dostum, biraz sakin ol. Sen su anda elinden geleni yap, isitmaya calis kusu.

Slm.arkdsm bi konuda yrdim edrmsn.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:33 -->-> Daha önceki mesaj 00:31 --

Kusumun ayagi kirilmis. Ve suya dustu olcekmi ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:35 -->-> Daha önceki mesaj 00:33 --

Lutfen acil napmaliyim. Ayagi kirilmis. Bide buz gibi suya dustu . hayvan hep titriyo hem ayagi acisini cekior. Yardm edrmsnkz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:39 -->-> Daha önceki mesaj 00:35 --

Kimse yokmu

[MENTION=6699]korayekinci84[/MENTION] tarafından sorunuza yanıt verilmiş sanırım. Bunun gibi sorularınızı ayrı bir konu açarak sorarsanız daha çok arkadaşın konuyu okumasını sağlayabilirsiniz.

Arkadaslar yardimci olacak varmi. Kusumun ayagi kirik. Ben yumusta sarisi ile sargi beziyle sardm ayagini. Sonra. Tamamen sargiyla kusu sardim yemni suyunu ben veriorum. Napmam gerek sizce.

Geri