Karadeniz Pet

cinsiyetleri ve yaşı için yardım lütfen

ömer aktan

Yeni Üye
x0Xrr8.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:44 -->-> Daha önceki mesaj 19:42 --

Kr4yXm.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:45 -->-> Daha önceki mesaj 19:44 --

x0XrgZ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:47 -->-> Daha önceki mesaj 19:45 --

wvGyl4.jpg

xYyVyk.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:51 -->-> Daha önceki mesaj 19:48 --

hocam emin olamıyorum banada erkek gibi geliyor ikiside.kesin anlayan kim vardır ki sitede

ikiside erkek ama ikiside 10 numara bir kuş , ikisinede birer tane eş al :D

hocam bunlar öpüşüyor ikiside aynı cins olsa kavga etmezler mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:00 -->-> Daha önceki mesaj 20:40 --

yorum yokmu?

erkekler birbiriyle öpüşürler kardeş kavga edenler dişilerdir ikiside erkek ayırıp ikisinede dişi al 2 tane çiftin olsun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:07 -->-> Daha önceki mesaj 21:05 --

kardeş tünek kumlu tünek mi ?

tşkederim hocam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:10 -->-> Daha önceki mesaj 21:09 --

evet hocam kumlu tünek

kardeş o kuşların ayaklarına zarar veriyor onun yerine tahta tünek kullanmanı öneririm

kötü olmuş hocam.sağol uyardığın için değiştirecem en yakın zamanda

hocam şehir dışındayım başka fotograf elimde yok ve çekemiyorum.sorunum şu haftaya dönecem ve dönerken iki kuş daha alacam yalnız bunlar erkekmi değilmi yoksa hangisi erkek bilmediğimden çözüm bulmaya çalışıyorum.burdan iki dişi alsam götürsem ya evdekilerin birisi dişiyse ne yapacam.ve biri ingiliz biri çek ona görede çiftleştirmek istiyorum kırmak istemiyorum.ne yapabilirim kesin anlayan birisini bulamazmıyız siteden.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:16 -->-> Daha önceki mesaj 21:57 --

kuşların cinsiyetini başka şekilde anlama yolumuz yokmu?

Geri