petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsiyetleri ve Yaşları

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Oğuzhan YÜKSEL tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Oğuzhan YÜKSEL

2. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Beyaz olan erkek gibi sanki yeşilce dişi :) ama yeşilin yaşı 2 aylık falan beyazı anlayamadım :) (%100 değil )

3. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    yerliler. beyaz erkek yeşil dişi

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Beyaz erkek diğeri dişi 2 aylık civarı kuşlar maşaallah

5. Oğuzhan YÜKSEL

Teşekkürler yardımınız için :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:22 -->-> Daha önceki mesaj 00:16 --

Erkek olanı daha dün getirdik yanına fakat davranışlarında biraz ilginçlikler gördüm. Dişi olan erkeğe sürekli yaklaşıp rahatsız ediyor erkeği gagasiyla kasima şeklinde hareketler yapıyor bazen de öpüsüyor benzeri hareketler yapıyorlar genellikle erkek bundan rahatsiz olup kacma ve atlama seklinde davranışlarda bulunuyor. Bunun sebebi nedir ne önerirsiniz ? Dişinin kavga benzeri bir davranışta bulunduğunu sanmıyorum.

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Daha yavrular en az 4 5 ayları var yavru almak için. Sonradan gelen kuşun bu hareketleri sergilemesi normal zamanla alışacaktır kafese maşaallah kuşlarınıza

7. Oğuzhan YÜKSEL

Bilgilendirdiginiz için cok tesekkur ederim

Sayfayı Paylaş