Karadeniz Pet

Cinsiyetlerini çözemedim yardpm lütfen

atalente24

Yeni Üye
bunada dişi demeyin artık oldu demi bebişler şimdi tam erkek dişi
rQ1p1a.jpg
l7ZjNk.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:57 -->-> Daha önceki mesaj 17:56 --
RYDkpj.jpg

QA2BN3.jpg
Amz7b0.jpg
l7ZjDJ.jpg
MEDpz7.jpg
MEDJPa.jpg
ogV722.jpg
3DzLM2.jpg

Son düzenleme:
kardeş biraz net çekebilirsen bence daha kolay anlaşılır cere parlamış anlaşılmıyor

yeni fotolar koydum şimdi bi baksanız gerçi fotolar yan yana oldu ama k.byın :)

yeşil olan 6 aylık oldu kafasındaki şeritler yeni düz sarı oldu.mavi olan 1 seneye yakın bende bi türlü çözemedim bende

ikisinde dişi

2 side garanti dişi biri kızışmış diğeri aday yanlarına 1 yaş erkek sonra gelsin yavrular

öpüşüp birbirlerine yem kusuyolar 2side yuvayı kemiyor ama 2 dişi birbirlerine bunları yaparmı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:51 -->-> Daha önceki mesaj 20:39 --

Son düzenleme:
öpüşüp birbirlerine yem kusuyolar 2side yuvayı kemiyor ama 2 dişi birbirlerine bunları yaparmı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:51 -->-> Daha önceki mesaj 20:39 --

yapar. yeşil kuşunuz ile bir erkek kuşu takas yapin mavi kuşunuz hazır iken. en kısa zamanda yavrular inşallah.

yapar. yeşil kuşunuz ile bir erkek kuşu takas yapin mavi kuşunuz hazır iken. en kısa zamanda yavrular inşallah.
anladım tşkedrim ilginize yarın değiştireyim ozman

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:23 -->-> Daha önceki mesaj 21:07 --

degişireye gidicem birazdan umarım haklısınızıdr

ikisi de disi. Bence de hazir olan kalsin. Yanina hazir bir erkek al. Ama ana kafeste 10 gun erkek kalsin. Kafesi sahiplensin ki baskin olabilsin.

tşkerim şimdi değiştirmeye gidiyorum gelince aldığım erkeğin fotosunu atarım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:49 -->-> Daha önceki mesaj 12:44 --

buda dişi demeyin sakın :D
l7Zpbr.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:56 -->-> Daha önceki mesaj 13:49 --

ikisi de disi. Bence de hazir olan kalsin. Yanina hazir bir erkek al. Ama ana kafeste 10 gun erkek kalsin. Kafesi sahiplensin ki baskin olabilsin.

oldumu şimdi

çok tşkeredrim sizin sayenizde oldu yoksa ben daha çok bebek beklerdim 2 dişiden :)

son sorum :) bu erkek biraz gözüme ufak gibi geldi daha yeni kafasının üstü açılmış gibi hatta hala açılıyor eş tutarlarmı acaba birbirlerine biraz alışdıkdan sonra

Herhangi yaralayıcı kavgaları olmadığı sürece kuşları ayırmadan sabırla bekleyin. Yeni aldığınız kuş erkek ve yetişkin. Mama ve vitamin takviyesi mutlaka yapın kızışmaları için. Yuvalık takılı kalsın kafeslerinde.

Herhangi yaralayıcı kavgaları olmadığı sürece kuşları ayırmadan sabırla bekleyin. Yeni aldığınız kuş erkek ve yetişkin. Mama ve vitamin takviyesi mutlaka yapın kızışmaları için. Yuvalık takılı kalsın kafeslerinde.

tşkler serkan bey şuanda ii durumdalar hatta birbirlerine yem kuşular bi sorunları yok şükür aman ii anlaşsınlarda:)

Geri