petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsiyette yardim?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Bay Gaga tarafından 10 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Bay Gaga

Bay Gaga Member

Beğenileri:
    0
    Iki gün önce bu yavru kusu aldim ama cinsiyetinden emin degilim.
    Bence bir disi.
    Sizce? [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:33 -->-> Daha önceki mesaj 12:31 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:34 -->-> Daha önceki mesaj 12:33 --

Insallah cift olurlar......

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:11 -->-> Daha önceki mesaj 12:34 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:12 -->-> Daha önceki mesaj 16:11 --

Yorumlarinzi bekliyorum arkadaslar?

2. fatih22222

fatih22222 Member

Beğenileri:
    0
    bence kuşun dişi arkadaşım ama üstadlar daha iyibilir çünkü bir resimde erkeğede benziyor flaşh kullanarak çekmediysen eğer.

3. Bay Gaga

Bay Gaga Member

Beğenileri:
    0
    Orada flash kullandim evet. Insallah sandigim gibi olur. Erkek ilgi gosteriyor. Yeni aldigimda ilgileniyor. Insallah cift olurlar. Tessekürler.....

4. SibelAtam

SibelAtam New Member

Beğenileri:
    0
    kuşunuz dişi bence.

Sayfayı Paylaş