Karadeniz Pet

cinsleri ırkları yaşları

Kalender Güler

Paylaşımcı Üye
Cinsleri ırkları ve yaşları nedir yardımcı olabilirmisiniz
QXOl0Z.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:29 -->-> Daha önceki mesaj 16:17 --

JLb4RE.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:29 -->-> Daha önceki mesaj 16:29 --

Yardımcı olabilecek kimse yokmu

QXOl0Z.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:29 -->-> Daha önceki mesaj 16:17 --

JLb4RE.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:29 -->-> Daha önceki mesaj 16:29 --

Dişi kuşun erkek kuştan bir hayli büyük sağdaki dişi soldaki erkek yerli bence kuşların. dişinin büyük olmasından dolayı sıkıntı yaşabilirsin ilerde

Bana çek dediler bide nasıl bi sıkıntı yaşarım acaba

Bana çek dediler bide nasıl bi sıkıntı yaşarım acaba

Çek değil bence bunlar çek kuşları çok belirgindir fiziki yapıları olarak. Kızışma dönemlerinde dişi kuşlar genelde hırcın olurlar kavga ederler büyük ihtimal eş tutulan kuşlarda erkeğin baskın taraf olmasında fayda var yada yaş aralıklarının birbirine yakın olmasında

Soldaki 8 9 Aylık Erkek Sağdaki 1.5 Yaşinda Kızışmış Erkek

O zaman bu erkeği değistireyimmi yani

Ben yavru almak istiyorum ondan dedim

Erkek kuş pakistan a benziyor.. Serçe kuşu büyüklüğünde hemen hemen..

Çek değil bence bunlar çek kuşları çok belirgindir fiziki yapıları olarak. Kızışma dönemlerinde dişi kuşlar genelde hırcın olurlar kavga ederler büyük ihtimal eş tutulan kuşlarda erkeğin baskın taraf olmasında fayda var yada yaş aralıklarının birbirine yakın olmasında

Soldaki İşte Anlayın :p

NV0Jk5.jpg

Erkeği degistim simdi olmusmu

QXOl0Z.jpg

JLb4RE.jpg

Soldaki 7 - 8 aylık erkek , Sağdaki 1 , 1.5 yaş arasında dişi yerli ırk .

Son düzenleme:
En son attıgım resime bakarmisiniz erkeği degistimde

En son attıgım resime bakarmisiniz erkeği degistimde

Yeni aldığınız erkek güzel, Uyumlu duruyorlar.. Anlaşırlarsa çiftleşirler.. Erkek yeni geldiği için biraz süre tanıyın.. hemen çiftleşmezler..

Anladim tsk ederim peki bu ırkları ve yaslari ne onlari da soylerseniz size zahmet

son durum olmuş. sağlıklı yavrularınız olur inşallah.

Tsk ederim amin ins

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:58 -->-> Daha önceki mesaj 12:46 --

LP5X7o.jpg

Irklarını ve yaşlarınıda söylerseniz çok makbule geçer arkadaşlar şimdiden tsk ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:13 -->-> Daha önceki mesaj 12:58 --

Kimse bisey soylemicekmi arkadaşlar

Erkek olan 1 yaşına yakın görünüyor.. Dişi de 1 yaş civarı görünüyor, İkisi de Yerli kuş.

Çek demişlerdi bana kandirdilar demekki ama yerli kuşlara gore çok iriler ondan dolayi kandim

Geri