Karadeniz Pet

cinsleri ırkları yaşları

Çek demişlerdi bana kandirdilar demekki ama yerli kuşlara gore çok iriler ondan dolayi kandim

Yanılmış olabilirim, bana öyle geldiler.. Diğer arkadaşlar da yorumlarını yapsınlar.. İnsanız yanılabiliriz..

Tabiki olabilir insanlık hali siz gorusunuzu belirttiniz saygi duyarim ben

hiç dokunma

yanlış bilgi vermeyin arkadaşlar erkek pakistanlı dişi ingiliz ayrıca hemen hemen aynı yaştalar ingilizler pakistanlılara göre iridir ondan hem de dişi daha küçüktür büyük ihtimalle kafasına bakarsan anlarsın çizgilerden yani çiftleştiremezsin şu an sadece aşık olurlar ileride çiftleşebilirler.:rolleyes:

yanlış bilgi vermeyin arkadaşlar erkek pakistanlı dişi ingiliz ayrıca hemen hemen aynı yaştalar ingilizler pakistanlılara göre iridir ondan hem de dişi daha küçüktür büyük ihtimalle kafasına bakarsan anlarsın çizgilerden yani çiftleştiremezsin şu an sadece aşık olurlar ileride çiftleşebilirler.:rolleyes:

Mavi erkeğin pakistan oldugunu mu iddia ediyorsunuz siz?

Kafam karisti iyice simdi irklari ne bunların

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:34 -->-> Daha önceki mesaj 12:30 --

ml0rYV.jpg

Herşey karisti iyice bi bakin irklari ne

Eminsin dimi hemşerim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:00 -->-> Daha önceki mesaj 13:03 --

Gorkay06 kardeş bide sen bakarmisin

Mavi kuşu diyorsanız yerli ırk %100 aynısından bende var .

Geri