Karadeniz Pet

Cinsleri nedir? ve yorumlariniz..

• Konbuyu başlatan Tamer SEZER
  • Başlangıç tarihi
T

Tamer SEZER

Guest
g4pgMN.jpg

oYpGYR.jpg

W6aBnN.jpg

Arkadaslar oncelikle merhabalar. Yukardaki sari(erkek) ve beyaz(disi) muhabet kuslarimin cinsini ogrenmek istiyorum. Bu konuda fazla bilgi sahibi degilim. Yardimci olursaniz sevinirim. Ayrica 3 adet yavru aldim. 2 tanesi duz sari sadece sirt kisminda yesillik var. 1tanesi ise mavi tonlarda asagida resimleri var. Bilgi ve yorumlarinizi paylasirsaniz cok sevinirim. Ve birde tek faktor ve cift faktor ne anlama geliyor? İyi forumlar.

GpNA12.jpg

n5p67M.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tesekkurler. Peki tek faktor cift faktor olayi nedir ?

Ve disiyi alirken bana cekoslavak oldugunu soylemislerdi :s Cahillik iste :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben de çok merak ediyorum ırklarının nasıl ayrıldığını fln. forumda bikaç yazı okudum ama pek bişey anlamadım ırkları nasıl anlaşılıyor farkları nedir bilgili birisi anlaşılır biçimde bi yazı oluştursa resimli fln çok iyi olmaz mı :)

Evet bencede cok iyi olur. Bende cok aradim gerek sitelerde gerekse forumlarda. Ama genis kapsamli bir irk rehberi yok malesef. :)

Tesekkurler. Peki tek faktor cift faktor olayi nedir ?

Ve disiyi alirken bana cekoslavak oldugunu soylemislerdi :s Cahillik iste :)

çift faktör (double factor) kuş tek renk olursa yani komple sarı veya komple beyaz olup gözler siyah renk olursa çift faktördür. kuşlar komple sarı renk gözler kırmızı olursa lutino dur.kuş komple beyaz gözler kırmızı olursa albinodur.Senin kuşların sarıparçalı normal kuş.dişi kuşun çek olabilir resim net değilama çek gibi duruyor.

Çok teşekkürler.

Fotografını paylasıorum. Acaba çek mi yoksa yerlimi?

O3N1OZ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:42 -->-> Daha önceki mesaj 08:10 --

up Güncel.

Geri