petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsleri nedir? ve yorumlariniz..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tamer SEZER tarafından 26 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Tamer SEZER

Arkadaslar oncelikle merhabalar. Yukardaki sari(erkek) ve beyaz(disi) muhabet kuslarimin cinsini ogrenmek istiyorum. Bu konuda fazla bilgi sahibi degilim. Yardimci olursaniz sevinirim. Ayrica 3 adet yavru aldim. 2 tanesi duz sari sadece sirt kisminda yesillik var. 1tanesi ise mavi tonlarda asagida resimleri var. Bilgi ve yorumlarinizi paylasirsaniz cok sevinirim. Ve birde tek faktor ve cift faktor ne anlama geliyor? İyi forumlar.

#1 Tamer SEZER, 26 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Ocak 2015
  2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  3. Tamer SEZER

Tesekkurler. Peki tek faktor cift faktor olayi nedir ?

Ve disiyi alirken bana cekoslavak oldugunu soylemislerdi :s Cahillik iste :)

#3 Tamer SEZER, 26 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ocak 2015
  4. Burcu ÖZ

Burcu ÖZ New Member

Beğenileri:
    0
    ben de çok merak ediyorum ırklarının nasıl ayrıldığını fln. forumda bikaç yazı okudum ama pek bişey anlamadım ırkları nasıl anlaşılıyor farkları nedir bilgili birisi anlaşılır biçimde bi yazı oluştursa resimli fln çok iyi olmaz mı :)

5. Tamer SEZER

Evet bencede cok iyi olur. Bende cok aradim gerek sitelerde gerekse forumlarda. Ama genis kapsamli bir irk rehberi yok malesef. :)

6. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    çift faktör (double factor) kuş tek renk olursa yani komple sarı veya komple beyaz olup gözler siyah renk olursa çift faktördür. kuşlar komple sarı renk gözler kırmızı olursa lutino dur.kuş komple beyaz gözler kırmızı olursa albinodur.Senin kuşların sarıparçalı normal kuş.dişi kuşun çek olabilir resim net değilama çek gibi duruyor.

7. Tamer SEZER

Çok teşekkürler.

Fotografını paylasıorum. Acaba çek mi yoksa yerlimi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:42 -->-> Daha önceki mesaj 08:10 --

up Güncel.

8. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Bana göre çek

9. Tamer SEZER

Teşekkürler. Kandırılmış olmak istemem, alırken çek olduğunu söylediler.

#9 Tamer SEZER, 27 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Ocak 2015

Sayfayı Paylaş