petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsleri ve ırkları nedir yardımcı olurmusunuz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve sahipemrah tarafından 13 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. sahipemrah

Merhaba arkadaşlar bu forum sayesinde bir çok şey öğrendim. Bu kuşların cinsi ırkı nedir acaba? Mavi olan yaklaşık 5 senedir benimle. Sarı olanı bir akrabağdan aldık 2 gün oldu çift olurlar mı iki ayrı kafeste yaşıyorlar. aynı kafeste yer kapmaya çalışıp kavga ediyorlar. Kafesin üstünde öpüşüyorlar birbirlerini kaşıyorlar. ne yapayım sizce?

#1 sahipemrah, 13 Mayıs 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 13 Mayıs 2013
  2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuşların ikiside dişi..sarı olan gayet sağlıklı ama beyaz olan baya bi tüy dökümüne girmiş..Kuşlara mama ve vitamin takviyesi yapın ,bian önce tüylerini yenilesinler yorgun düşmeden..

3. sahipemrah

hayal kırıklığına uğradım şimdi iki dişinin bir arada yaşaması uygun mu? Bunlar öpüşüp koklaşıyor. Ayrıca cinsleri yaşı nedir teşekkür ederim

#3 sahipemrah, 13 Mayıs 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 13 Mayıs 2013
  4. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    uygun mu bence değil..Gerek yok yani..Siz bende sarıyı verin yerine güzel bir erkek alın..

5. sahipemrah

arkadaşlar sarı olanı isteyen varsa verebilirim. özelden dönüş yapabilirsiniz?

6. Ezel ALBAYRAK

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

7. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
  8. Tevfik AKTUNÇ

Sarı olan çok güzel bana eski kuşumu hatırlattı, bence sarı kalsın diğerini gönderin erkek alın yerine muhabbet kuşum yumurtlaya yumurtlaya ölmüştü :(

9. sahipemrah

mavi olan 5 senedir bizimle duygusal bağımız var :) mümkün değil kimselere veremem. Sarı olana talip varsa kafesiyle falan vericem görüşebiliriz teşekkürler.

10. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ben talibim zonguldaktayım nasıl olcak iş

Sayfayı Paylaş