Karadeniz Pet

cinsleri ve ırkları nedir yardımcı olurmusunuz?

• Konbuyu başlatan sahipemrah
  • Başlangıç tarihi
S

sahipemrah

Guest
Merhaba arkadaşlar bu forum sayesinde bir çok şey öğrendim. Bu kuşların cinsi ırkı nedir acaba? Mavi olan yaklaşık 5 senedir benimle. Sarı olanı bir akrabağdan aldık 2 gün oldu çift olurlar mı iki ayrı kafeste yaşıyorlar. aynı kafeste yer kapmaya çalışıp kavga ediyorlar. Kafesin üstünde öpüşüyorlar birbirlerini kaşıyorlar. ne yapayım sizce?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuşların ikiside dişi..sarı olan gayet sağlıklı ama beyaz olan baya bi tüy dökümüne girmiş..Kuşlara mama ve vitamin takviyesi yapın ,bian önce tüylerini yenilesinler yorgun düşmeden..

hayal kırıklığına uğradım şimdi iki dişinin bir arada yaşaması uygun mu? Bunlar öpüşüp koklaşıyor. Ayrıca cinsleri yaşı nedir teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
uygun mu bence değil..Gerek yok yani..Siz bende sarıyı verin yerine güzel bir erkek alın..

arkadaşlar sarı olanı isteyen varsa verebilirim. özelden dönüş yapabilirsiniz?

Sarı olan çok güzel bana eski kuşumu hatırlattı, bence sarı kalsın diğerini gönderin erkek alın yerine muhabbet kuşum yumurtlaya yumurtlaya ölmüştü :(

mavi olan 5 senedir bizimle duygusal bağımız var :) mümkün değil kimselere veremem. Sarı olana talip varsa kafesiyle falan vericem görüşebiliriz teşekkürler.

Geri