Karadeniz Pet

Cinsleri ve yaşları hakkında bilgi alabilir miyim?

Resimler İptal Olmuş :D Yanliş Eklediniz Sanırım

ben tıklayınca açılıyorlar emin misiniz?

Şimdi Oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:24 -->-> Daha önceki mesaj 13:23 --

İkiside Dişi Gibi Biraz Daha Kafa Kısmını Detaylı Atabilecekmisinz? Yaşları İçin Gözleride

öndeki kuşun ceresi koyu pembe tonlarında resimde çok net çıkmadı ama koyu pembe

öndeki kuşun ceresi koyu pembe tonlarında resimde çok net çıkmadı ama koyu pembe

İşte O Kızıştığının Belirtisidir.Küçük Olanı Değiştirin Yada Diğer Büyük Olanını.erkek Şart O Kafese.Kavga Vs Yapmiyorlarmi?

yoo diyorum ki öndeki kuş erkek zaten :D gayet erkek kur yapıyo arkadaki dişiyi besliyo filan bi erkek kuşun yapabileceği herşeyi yapıyo :D fotoğraf yanıltmasın öndeki erkek arkadaki dişi :D

yoo diyorum ki öndeki kuş erkek zaten :D gayet erkek kur yapıyo arkadaki dişiyi besliyo filan bi erkek kuşun yapabileceği herşeyi yapıyo :D fotoğraf yanıltmasın öndeki erkek arkadaki dişi :D

Valla Erkeğe Benzetemedim Ama Umarım Yanılıyorumdur :D Dişilerde Yapar Ama Umarım Dediğiniz Gibidir

[MENTION=2271]g0rky06[/MENTION] Dostum Ne Diyorsun? Resimlere Bakarmısın Bi :p

Dişi 1 yasını geçgin . Erkek ise 7 aylık civarı
Dişi erkege göre cok büyük ve resimdende belli erkeği pıstırmış daha olgun erkek almalısınız. Irklarıda yerli ama anne ve babaları kırmadır kesin biraz dişi iri gibi duruo

Geri