petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinslerini, yaşlarını ve cinsiyetlerini nedir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Emrah ÇETİN tarafından 7 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Emrah ÇETİN

yeni aldığım kuşların cinslerini, yaşlarını ve cinsiyetlerini merak ediyorum. satıcı birşeyler dedi ama güven olmaz :D

2. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    foto koyman gerekir

3. Emrah ÇETİN

deniyorum yüklemeyi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:24 -->-> Daha önceki mesaj 10:22 --

özellikle yaşları ile ilgili güzel yorumlar bekliyorum arkadaşlar :) çünkü hiç fikrim yok o konuda :))

#3 Emrah ÇETİN, 7 Nisan 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Nisan 2014
  4. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    bu kuşlar kızışmış gibi geldi ama okadar uzaktan cinsiyet söylenemez galiba eline alip suratini cekersen daha iyi olur ama kuşlar kızışmış gibi geldi bana

5. Emrah ÇETİN

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:30 -->-> Daha önceki mesaj 10:28 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:32 -->-> Daha önceki mesaj 10:30 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:33 -->-> Daha önceki mesaj 10:32 --

cins ve yaş tahmini?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:35 -->-> Daha önceki mesaj 10:33 --

cins ve yaş tahmini?

#5 Emrah ÇETİN, 7 Nisan 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Nisan 2014
  6. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    bu kadar uzaktan belli olmaz eline alıp foto cek surati gözüksün

Sayfayı Paylaş