cinslerini, yaşlarını ve cinsiyetlerini nedir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Emrah ÇETİN tarafından 7 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Emrah ÇETİN

yeni aldığım kuşların cinslerini, yaşlarını ve cinsiyetlerini merak ediyorum. satıcı birşeyler dedi ama güven olmaz :D

2. umut aktaş

umut aktaş Profesyonel

Beğenileri:
    0
    foto koyman gerekir

3. Emrah ÇETİN

deniyorum yüklemeyi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:24 -->-> Daha önceki mesaj 10:22 --

özellikle yaşları ile ilgili güzel yorumlar bekliyorum arkadaşlar :) çünkü hiç fikrim yok o konuda :))

#3 Emrah ÇETİN, 7 Nisan 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Nisan 2014
  4. umut aktaş

umut aktaş Profesyonel

Beğenileri:
    0
    bu kuşlar kızışmış gibi geldi ama okadar uzaktan cinsiyet söylenemez galiba eline alip suratini cekersen daha iyi olur ama kuşlar kızışmış gibi geldi bana

5. Emrah ÇETİN

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:30 -->-> Daha önceki mesaj 10:28 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:32 -->-> Daha önceki mesaj 10:30 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:33 -->-> Daha önceki mesaj 10:32 --

cins ve yaş tahmini?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:35 -->-> Daha önceki mesaj 10:33 --

cins ve yaş tahmini?

#5 Emrah ÇETİN, 7 Nisan 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Nisan 2014
  6. umut aktaş

umut aktaş Profesyonel

Beğenileri:
    0
    bu kadar uzaktan belli olmaz eline alıp foto cek surati gözüksün

Sayfayı Paylaş