Karadeniz Pet

çirkinin yeni yuvası

• Konbuyu başlatan hüseyin eren
  • Başlangıç tarihi
Güzel olmuş ancak aralıklar çok açık Allah göstermesin sıkışır kalır

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Ahşaptan çok güzel olmuş . Ama o ahşapları didikleyebilir bu da kafesin tekrar bakıma girmesine sebep olabilir ama el işi olduğu için tek kelime ile harika .:)

arkadaşlar çıta araları 1.5 cm ve onlar bambu kemiremiyor denedim aralara giremiyor 10 gündür güzel gidiyor hiç problem yok

Zaten kafeste sıkılmadığı sürece bunu yapacağını düşünmüyorum ki Kafes yeterince büyük villa gibi :)

Nasıl bu kadar yetenekli olabiliyorsunuz:-D

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

zaten kafesi sadece otel olarak yatmadan yatmaya kulanıyoruz sürekli dışarıda bir yemek yemeye bide yatmaya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:38 -->-> Daha önceki mesaj 13:37 --

bu beceriden ziyade istemek yaptığın işe önem vermek işe saygı duyarsan birazda istersen olmayacak hiç bir iş yok

Çok güzel olmuş kemirme ve araya sıkışma sorunu olmaz ise harika. Usta bi tanede bana yapsana :)

çok güzel fakat muhabbet kuşları ahşabı kemirir dikkat edin

harika olmuş.. emeginize saglık.. bu arada mesleginiz nedir? profesyonelce bir çalışma

Bundan yapabilsem bende ah :) üretime geçin bence

teşekkürler arkadaşlar 15 saat kadar sürdü yapmamisterseniz sizde rahatlıkla yapabilirsiniz maliyeti sadece 20 tl ye mal oldu

Çok iyi maşallah :) naçizane fikrim alt kısma tava girişi de yapılabilir temizlik açısından

kafesiniz gerçekten çok güzel olmuş. bende bunu yapmayı düşünüyorum sizce eksi bi tarafı varmıdır ?

[YOUTUBE]watch?v=BlphImWr4Bc[/YOUTUBE]

Tebrik ederim çok güzel olmuş ama malzemeleri nereden temin etriniz acaba :)

Bit pire tek sorun düzenli dezenfekte edilirse çok güzel

Geri