Karadeniz Pet

çirkinin yeni yuvası

• Konbuyu başlatan hüseyin eren
  • Başlangıç tarihi
O bambuları nereden buldunuz onuda söylermisiniz ? :)

Maşaallah elinize sağlık çok çok güzel olmuş ideal bir kanarya kafesi olurdu :)

Sağlam dolgu veriği atın kemiremez a ma 1. hafta dısarda bekletin kokusu kuşa zararlıdır.

arkadaşlar malzemeleri marangozda 1.5 a 1.5 40 cm uzunluğunda 30 adet kestirdim 1.5 cm aralıklarla matkapla deldim bambular ise marketlerde satılan paket halinde çöp şişler ama onları alırken dikkat edin çünkü kaliteli düzgün ve biraz kalın olanından alın 30 adet vida ve biraz tutkal hepsi bu ondan sonrası sabırve yuvanız hazır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:04 -->-> Daha önceki mesaj 21:00 --

arkadaşlar kemirme kesinlikle yok merak etmeyin bambular sert olduğu için kemiremiyor ağaç ta sert olunca problem olmuyor

Hocam eline sağlık on numara olmuş valla böyle yapıp satsak nasıl olur acaba :)

hocam o bambuları nereden aldınız ? ben hiçbir markette o kadar kalın olanını bulamadım. Maksimum 2.5 mm çapında hepsi.Sizinki 5 mm gözüküyor. Nereden aldıysanız söylermisiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:57 -->-> Daha önceki mesaj 22:14 --

usta ordamısınız

Son düzenleme:
hocam o bambuları nereden aldınız ? ben hiçbir markette o kadar kalın olanını bulamadım. Maksimum 2.5 mm çapında hepsi.Sizinki 5 mm gözüküyor. Nereden aldıysanız söylermisiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:57 -->-> Daha önceki mesaj 22:14 --

usta ordamısınız

Arkadaş açıklama yapmış zaten kardeş üst tarafta ki yorumlara bakrasan görürsün . Marketten aldım demiş , bizzat gidip afrikadan getirmemiş yani. :D

Güzel olmuş elinize sağlık

ze3apy5y.jpg

Buda bizim yuvamız gayette mutluyuz kemirme felan yok...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaş açıklama yapmış zaten kardeş üst tarafta ki yorumlara bakrasan görürsün . Marketten aldım demiş , bizzat gidip afrikadan getirmemiş yani. :D

Bende gördüm zaten.Benim yazdığım mesajı birdaha okursanız ne demek istediğimi anlarsınız :)

o bişey değil ben bütün çitaları kestim malzemeler hazır ama o bambu çubuklarını bulamadığım için yapamıyorum :D Konu sahibi de hiç online olmuyor öylece kaldı konu :)

o bişey değil ben bütün çitaları kestim malzemeler hazır ama o bambu çubuklarını bulamadığım için yapamıyorum :D Konu sahibi de hiç online olmuyor öylece kaldı konu :)

İlla bambu olmasına gerek yok galiba , metal çubuklar da işinizi görebilir ama siz otantik durmasını istiyorsanız o ayrı .:) Bulunduğunuz yerde metro marketler zincirinin şubesi varsa oraya bir bakın derim çünkü nerde antik kuntik birşey varsa orada bulunur muhakkak.:D

İlla bambu olmasına gerek yok galiba , metal çubuklar da işinizi görebilir ama siz otantik durmasını istiyorsanız o ayrı .:) Bulunduğunuz yerde metro marketler zincirinin şubesi varsa oraya bir bakın derim çünkü nerde antik kuntik birşey varsa orada bulunur muhakkak.:D

doğru söylüyorsunuz bide metroya bakim belki orda vardır :)

Herkes imalata başlamış bende çıtaları kesmeye başladım çubuklar için de aşçının çöp sişlerini aşırmayı düşünüyorum... :) :)

Herkes imalata başlamış bende çıtaları kesmeye başladım çubuklar için de aşçının çöp sişlerini aşırmayı düşünüyorum... :) :)

mümkünse o çöp şişlerin nereden alındığını da söylerseniz çok sevinirim.
Ben bulamıyorum bir türlü :)

Hemen bakıyorum....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:57 -->-> Daha önceki mesaj 11:50 --

Migros mutfak sarf malzm.reyonunda
Filpa çöp şiş 100 adet 1.95 TL..
Malzeme neden bilmiyorum bakmak lazım..

Hemen bakıyorum....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:57 -->-> Daha önceki mesaj 11:50 --

Migros mutfak sarf malzm.reyonunda
Filpa çöp şiş 100 adet 1.95 TL..
Malzeme neden bilmiyorum bakmak lazım..

çok teşekkürler fakat o dediğiniz çöp şişlere baktım.Baya bi ince onlar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:43 -->-> Daha önceki mesaj 12:02 --

bambuları sonunda buldum.Merak eden olursa özel mesajdan atabilirim.Burada reklam olur diye atmıyorum

çok teşekkürler fakat o dediğiniz çöp şişlere baktım.Baya bi ince onlar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:43 -->-> Daha önceki mesaj 12:02 --

bambuları sonunda buldum.Merak eden olursa özel mesajdan atabilirim.Burada reklam olur diye atmıyorum

Reklam olmaz paylaşın herkes yararlansın :)

Geri