petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çırpımızın Marifetleri :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Ekincan EROL tarafından 23 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Merhaba arkadaşlar, size evimizin haylazı Çırpıyı tanıtmak istiyorum. Kendisi başka odada beslediğin çiftimin yavrusudur. 2013 son bombası olan yavrumuz 08.12.13 doğumludur. İlk 1 ay çok ısınamadı bize fakat sonra yoğun bir bakımla hem bize ısındı hemde evin bütün odalarına. Bu kısa sürede 3 kelime öğretebildim, henüz net bir şekilde söyleyemiyor ama küçük olmasına bağlıyorum. Sitemizde ilk http://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...stirilmesi/yavrumuz-yuvadan-atladi-13183.html konusu ile tanıttım kendisini. İşte kendisine ait kısa bir video :) https://www.youtube.com/watch?v=msE819GBBGo&feature=youtu.be

2. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Masallah Cirpiya ne kadar hareketli bir kusmus oyle, bir sn bile yerinde durmuyor. :) bu arada kelimeleri bu haliyle bile gayet net soyluyor bence.

3. emreborucu

emreborucu New Member

Beğenileri:
    0
    maşallah çok tatlı çok hareketli. iyi eğitmişsiniz emeğinize saglık. bol neşeli günler ;)

4. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah çırpıya çok hareketli ve iyi eğitilmiş.

5. Cem TANIR

Cem TANIR New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah çok tatlı .

Sizden uzağa uçup konduğunda tekrar elinize gelmesini nasıl alıştırdınız ?

R819 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Çok hareketli kuşunuz var maşallah.

Sayfayı Paylaş