Karadeniz Pet

Çırpının marifetleri 2 :)

Ekincan EROL

Emektar Üye
Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra 2. videomuzu çektik. Çırpımızın öğrendiği kelimelerin bir kısmını konuştuğu bir video hazırladım. Öncelikle Çırpıyı tanıtmak için ilgili konuyu paylaşmak isityorum. Çırpının ilk fotoğrafları http://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...stirilmesi/yavrumuz-yuvadan-atladi-13183.html adlı konuda mevcut.Bu da ilk videosu http://www.youtube.com/watch?v=msE819GBBGo Bu ise dün akşam çektiğimiz 2. video Çırpının marifetleri 2 :) - YouTube İyi seyirler. Maşallahınızı eksik etmeyin :)

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra 2. videomuzu çektik. Çırpımızın öğrendiği kelimelerin bir kısmını konuştuğu bir video hazırladım. Öncelikle Çırpıyı tanıtmak için ilgili konuyu paylaşmak isityorum. Çırpının ilk fotoğrafları http://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...stirilmesi/yavrumuz-yuvadan-atladi-13183.html adlı konuda mevcut.Bu da ilk videosu Çırpının Marifetleri :) - YouTube Bu ise dün akşam çektiğimiz 2. video Çırpının marifetleri 2 :) - YouTube İyi seyirler. Maşallahınızı eksik etmeyin :)

imrendim. benimde 2 tane yavru var inşallah biri erkek çıkarda konuştururum. yalnız bikaç öğrenmek istediğim konu var.

1- evde diğer kuşların sesini duydumu yavruluğu döneminde. duyarsa konuşmaz diye düşünüyodum ?? sizde nasıl oldu ?

2-önce tek kelimemi öğrettiniz birden fazla mı. örneğin cicikuş babacık aşkım hepsini aynı andamı ?

3- ne kadar sürdü konuşturma çalışmaları ve konuştuğunda kaç aylıktı .

TŞK :)

Teşekkür ederiz :) 6 aylık olmasına 10 gün var :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:35 -->-> Daha önceki mesaj 15:27 --

imrendim. benimde 2 tane yavru var inşallah biri erkek çıkarda konuştururum. yalnız bikaç öğrenmek istediğim konu var.

1- evde diğer kuşların sesini duydumu yavruluğu döneminde. duyarsa konuşmaz diye düşünüyodum ?? sizde nasıl oldu ?

2-önce tek kelimemi öğrettiniz birden fazla mı. örneğin cicikuş babacık aşkım hepsini aynı andamı ?

3- ne kadar sürdü konuşturma çalışmaları ve konuştuğunda kaç aylıktı .

TŞK :)

Yok diğer kuşların sesini duydu fakat bir sorun olmadı yani ilgiye bağlı biraz.
Önce cicikuş demeyi öğrettik ilk kelimeyi öğrendiğinde gerisi kendi kendine geliyor tam öğrenmeden diğerine geçmiyoruz.
Yuvadan atladıktan sonra başladık konuşmaya ve 1 ay içerisinde meyvesini vermeye başladı. 60-70 günlük olduğunda konuşuyordu.

Teşekkür ederiz :) 6 aylık olmasına 10 gün var :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:35 -->-> Daha önceki mesaj 15:27 --

Yok diğer kuşların sesini duydu fakat bir sorun olmadı yani ilgiye bağlı biraz.
Önce cicikuş demeyi öğrettik ilk kelimeyi öğrendiğinde gerisi kendi kendine geliyor tam öğrenmeden diğerine geçmiyoruz.
Yuvadan atladıktan sonra başladık konuşmaya ve 1 ay içerisinde meyvesini vermeye başladı. 60-70 günlük olduğunda konuşuyordu.

hmm son olarak. günlük ne kadar ilgilendiniz ve elinizle yemmi yedirdiniz parmağınızı dişi sanıyor video da.

hmm son olarak. günlük ne kadar ilgilendiniz ve elinizle yemmi yedirdiniz parmağınızı dişi sanıyor video da.

Valla her saat ilgileniyorduk. Yani dışarda duruyor gün içinde kapısı açık anlayacağınız.
Bütün evi tanıyor kapılar açık. Ancak yaz geldiği için sadece odayla yetiniyor. Elimle hiç yem yedirmedim.Genelde hareket eden şeylere böyle konuşuyor.

Valla her saat ilgileniyorduk. Yani dışarda duruyor gün içinde kapısı açık anlayacağınız.
Bütün evi tanıyor kapılar açık. Ancak yaz geldiği için sadece odayla yetiniyor. Elimle hiç yem yedirmedim.Genelde hareket eden şeylere böyle konuşuyor.

Maşallah.. Haziran yavrularından birini alıştırayım kendime en iyisi :)

Çok güzel bi kuş ders çalışmana engel olmasın aman :D

Çırpı yı görmeyeli bayağı büyümüş :) maşallah.Çok güzel eğitmişsiniz tebrikler :)