Karadeniz Pet

çiş mi?, hastalık belirtisi mi?

Eddooss

Meraklı Üye
Arkadaşlar muhabbet kuşum resmen koluma çiş yaptı ciş yapabildiklerini bilmiyordum olabilir mi yoksa hastalık belirtsi midr?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ama sadece sıvı var yanı dıskıya dair hiçbirsey yoktu

Ama sadece sıvı var yanı dıskıya dair hiçbirsey yoktu

Bir yerde şöyle okumuştum ama tam bilmiyorum kuşun dışkısiyla beraber suda geliyorsa ishal olmuştur o şekilde çisinide yapiyorlarmıs benim ki de ishal olduda bayaa arastirdim .

Erkekse eğer kolunuzla münasebet yaşamış olabilir hemen hergün buna maruz kalıyorum ben

Arkadaşlar muhabbet kuşum resmen koluma çiş yaptı ciş yapabildiklerini bilmiyordum olabilir mi yoksa hastalık belirtsi midr?

Cok su iciyorsa bobrek hastasi olabilir buda idarar yaptirir. Benim eski kus ondan gitti

muhtemelen ishal

Kuş erkek ama daha 4 aylık cıftlesmeye hazır degıl bakalım tekrarlanırsa bıdaha yazarm tesekkur ederm arkadaslar

Korkudan da yaptığında öyle oluyor benim kuş da habire yapıyor :D

Kuş erkek ama daha 4 aylık cıftlesmeye hazır degıl bakalım tekrarlanırsa bıdaha yazarm tesekkur ederm arkadaslar

@Eddooss hanım kuşunuz arkadaşın da dedi gibi münasabet yaşamış olabilir. 3 aylık erkek kuşun bu tür durumlarına bile şahit oldum :) ayrıca sadece idral de bırakmış olabilir. normalde sıvı ve katı olan dışkıyı bir yaparlar ama fazla su içildiğinde veya sıvı yoğunluğu fazla olan meyve vs... verildiğinde bu tarz olaylarda olabiliyor korkacak birşey yok bence

İshal oldu malesf onun belırtısıyımıs hıc bır olumsuz sart yokken bu ıkıncı ıshal olusu herseyıyle 4 4 luk bakım saglıyorum neden oluyor anlamıs degılım[emoji20]

İshal oldu malesf onun belırtısıyımıs hıc bır olumsuz sart yokken bu ıkıncı ıshal olusu herseyıyle 4 4 luk bakım saglıyorum neden oluyor anlamıs degılım[emoji20]

zaman zaman olabilir @Eddooss hanım . Canınızı sıkmayın. Anlık rüzgar çarpması, yeme içme değişikliği, yer değişikliği, stres vs.. vs.. isal a sebep olabiliyor. biz insanlar bile kendimize ne kadar dikkat edersek edelim hasta olmayanımız mı var ? :) şimdi durumu nasıl mesajınızı yeni gördüm

Avıdıare koyuyorum ıkı gundr halszlk vs yok keyfı yerınde bır oncekı oldugundakı gbı keyfsız degıl sukur tesekkurler[emoji19]

[emoji5][emoji5] olacaktı

[emoji5][emoji5] olacaktı

geçmiş olsun 3 günlük kullanım yeterli olacaktır yarın kesebilirsiniz isal geçti ise. kuşunuza 1 hafta yeşillik - mama - yağlı yem vs.. kesinlikle vermeyin. yeminde aspur oranı ağırlıklı olsun temin edebilirseniz dal darı da verebilirsiniz iştahını açar zevkle yer besin değeri yüksek doğal yemdir

Geri