petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çitleşme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve serdar Günhan tarafından 31 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. serdar Günhan
    Gizli

Selam herkese.... arkadaşlar benim dişi ve erkek gayet iyi anlaşıyorlar öpüşüyorlar ama erkek çiftleşmek istemiyor sanki dişi onu kovalıyor önünde eğiliyor ama erkekte tık yok ne yapmalıyım sizce

2. majere
    Gizli

majere Guest

aynı durum bende de vardı ve bu durum uzun sürerse bir süreliğine kafesleri ayırın yan yana koyun erkeğe nijer ve yumurta maması verin.Sonra tekrar özellikle erkeğin olduğu kafese koyun,eğer yine erkekten ses seda yoksa değiştirin derim ben öyle yaptım şuanda ve erkek işi pişirdi hemen :)

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    genelde 1 ay geçmeden cıkar ... çiftleşme videosu izlet 1 aya cıkar normalde

4. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    video izliyorlarmı ya cok merak ettim ?

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    abi acıyordum önceden benikide böyleydi acıyordum erkek izliyordu :) dişide deliriyor du bir o tüne bir bu tunek ortalama günde 5 dk izletim o şekil 15 gün sonra çiftleştilerdi şimdi erkek zorla ayak atıyor :)

Sayfayı Paylaş