Karadeniz Pet

Çitleştirme :(

• Konbuyu başlatan Furkan Sipahiler
  • Başlangıç tarihi
F

Furkan Sipahiler

Guest
Merhaba üstad larım akranlarım bundan 9 ay önce bir erkek mübiş 4 ay öncede dişi mübiş almıştım erkek olan kendisi seçti ve dişi ile çok iyi anlaşıyolar çifthaneli kafesin tamamı onlara ait gaga taşı ballı krakerleri hiç bir şeylerini eksik etmiyorum kendi odamda duvarda asılı kafes yuvalık var ama hala takmadım dişi geç geldiği için biraz bana yabancı erkek olan ele alışık 3-4 kelime konuşuyor birbirlerine yem kusuyolar(genelde erkek yapıyo)kurlar felan derken çok iyi anlaşıyor Sağlık durumlarıda gayet iyi ama sorun bendemi bilmiyorum bundan 5 sene önce başlamıştım halada çok seviyorum kuşlarımı kuşlarımın yavrularının olmasını çok istedim ama bir türlü elde edemedim sizden fikirler bekliyorum yardım ederseniz sevinirim :( :(

sen yuvalığı takmadan çiftleşmemi bekliyon kardeşim

İsmail kardeşim yuvalığı taktığım zaman dişi içeri girip çıkıyo erkek olanda yuvalığın yanında durmaya başlıyo ama icraat yok işte sorun orda onu demek istiyorum..

abi bazı arkadaşlar 4 ay bekliyo benim tavsiyem ballı krakeri çıkar (yapıştırıcı var onda) vede nijer ver,yuvalığada giriyolarsa çok iyi ,bence yavru sesi felan dinlet belki faydası olur kıskanıyolar bazen :D

Eyvallah ismail kardeşim :) ballı krakerleri ben yapıyorum şuana kadarda kızırşıtıcı felanda vermedim ama dişi yuvalığa giriyo bi şeyler yapıyo içerde inşallah yavru mubişlerim olur çok istiyorum :(

Geri