Karadeniz Pet

çoğu kimse alışmaz dedi ama....

• Konbuyu başlatan musa351
  • Başlangıç tarihi
M

musa351

Guest
1 ay önce kus aldim adam 4 aylik demisdi ama kusumu bilgin kisere sordum . kus 8 ayliktan buyuk dedi. Ve herkez buyuk kus git degistir alismaz sana dedi ama kusum aradan bir ay gectikden sonra alisti bize . elimden yem yiyyo ve simdide elime geldi .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:18 -->-> Daha önceki mesaj 19:17 --

http://i.hizliresim.com/VyrQdZ.jpg masallah demeyi unutmayalim :)

olur böyle vakalar :)

Halen bile 8 aylık değil bence kuşlarda yaş önemlidir ama daha önemlisi güvenlerini kazanmaktır.

kuş belkide daha önceden birilerine alıştı benim 1 yaşında gelen kuş bana 1 haftada alıştı :)

Vayyy bir yasindaki bir kusu bir hafrada nasil alistirdin . helal olsun valla :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:30 -->-> Daha önceki mesaj 19:29 --

Yok kardesim kusu pet shop dan aldim daha once alismasini pek sanmiyorum

alışması zor olur sadece alışmaz diye bişey yok:)

Her Allah'ın kuşu eğitilir. En vahşisi bile. Sabırla eğitirsen alışır sana.

Yavruda alacaginiz tadin yarisini bile alamazsiniz. Alisir ama tam performans alamazsiniz.

Yavruda alacaginiz tadin yarisini bile alamazsiniz. Alisir ama tam performans alamazsiniz.

Katılmıyorum. Ben eğittim. Yavruyken aldıklarım nasılsa o da aynı oldu. Ele bi kere alıştıktan sonra eğitimi tak diye keserseniz dediğiniz doğru. Onunla diğerlerinden daha fazla ilgilenilmesi gerektiği de doğru. Ama er yada geç cana yakın bir kuş olacaktır.

Kusunuzun kafa kanat ve kuyruk tuylerini net gorebilecegim birkac foto yuklemeni mumkun mudur acaba

Geri