petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çoğunlukla kabarık duruyor yardım edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sadullah dinç tarafından 7 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek muhabbet kuşum 2 aylık ve çoğunlukla kabarık duruyor ama kuş sesi bile duydumu kafesin bir oraya bir buraya hareketli bir şekilde uçuyor diside hiç bişey yok o normal
    Erkek yemini yiyor arada dişiyi kasıyor bağırıyor ama kimi zamanda kafes tabanın da durum bundan ibadet neden kabarık nr yapmam gerek sonucu olum olur mu

NOT :çift muhabbet kuşumu bir 5-7 dk arası uzaklıktan yayan getirdim ve hava baya rüzgarliydi ondan etkilenmiş olabilir mi

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Not yüzünden olabilir hava akımına hiç gelemezler kanarya yemi de verin ve ortamını sıcak tutun

3. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    Abi ben karışık yem kullanıyorum içimde kanarya yemi vardır heralde 1 kere balli yem verdim suluklarimfa vitamin var ve ev güneş alıyor ne zamana düzelir ve hazır mama almıştım ben yumurta ile karıştır ver dedi adam ondan versem fayda olur mu kumu da var

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Direkt güneş isinina maruz kalmasinlar onda vardır ayrı 100 gramda al ver ballı yem hiç verme artık mamaya gelince yumurta bisküvi ufala ver daha sağlıklı

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    soguk algını ola bilir sıcak yerde hava akımı olmayan yerde tutun ve soguk algını illacı verin

6. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    tamamdır sorun nerdeyse kalktı çok saolun paylaşımlarınız için :)

Sayfayı Paylaş