Karadeniz Pet

Çoğunlukla kabarık duruyor yardım edin

sadullah dinç

Meraklı Üye
Erkek muhabbet kuşum 2 aylık ve çoğunlukla kabarık duruyor ama kuş sesi bile duydumu kafesin bir oraya bir buraya hareketli bir şekilde uçuyor diside hiç bişey yok o normal
Erkek yemini yiyor arada dişiyi kasıyor bağırıyor ama kimi zamanda kafes tabanın da durum bundan ibadet neden kabarık nr yapmam gerek sonucu olum olur mu

NOT :çift muhabbet kuşumu bir 5-7 dk arası uzaklıktan yayan getirdim ve hava baya rüzgarliydi ondan etkilenmiş olabilir mi

Not yüzünden olabilir hava akımına hiç gelemezler kanarya yemi de verin ve ortamını sıcak tutun

Not yüzünden olabilir hava akımına hiç gelemezler kanarya yemi de verin ve ortamını sıcak tutun

Abi ben karışık yem kullanıyorum içimde kanarya yemi vardır heralde 1 kere balli yem verdim suluklarimfa vitamin var ve ev güneş alıyor ne zamana düzelir ve hazır mama almıştım ben yumurta ile karıştır ver dedi adam ondan versem fayda olur mu kumu da var

Direkt güneş isinina maruz kalmasinlar onda vardır ayrı 100 gramda al ver ballı yem hiç verme artık mamaya gelince yumurta bisküvi ufala ver daha sağlıklı

soguk algını ola bilir sıcak yerde hava akımı olmayan yerde tutun ve soguk algını illacı verin

Geri