petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok acil 15 tl ye albino alıyımmı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve chavez012 tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. chavez012

chavez012 Guest

Arkadaşlar merhaba bir berber dükkanında 15 tl ye albino gördüm.Gözleri kıpkırmızı tüyleri bembeyaz süper bir kuş.Adam biz üretiyoruz ondan 15 tl ye satıyorum dedi.Albinoların normal fiyatı nedir ? alıyımmı? 15 tl ye alıp ne kadara satabilirim.Beslemek isterim ama cennet papağanı alacağım için mümkün değil

2. Yılmaz Ç.

100 tl dediler bana albinoya.

3. BydmR

BydmR New Member

Beğenileri:
    0
    dayı albinolar pahalı 15 Tl o kötü kuşdur bilmiyorum yinede sen bilirsin

4. Yılmaz Ç.

Albino büyük olur. Muhabbet kuşunun 2 katı.

5. chavez012

chavez012 Guest

Kötü kuş derken kastın ne kardeş bildiğimiz albino gibiydi dişi albinoymuş alıyımmı ? geri nasıl satabilirim yardım edin

6. Tevfik AKTUNÇ

Sen alacağın kuşun fotoğrafını bir çek buraya koy ona göre değerlendirelim.

7. BydmR

BydmR New Member

Beğenileri:
    0
    kötü kuş dediğim hastalıklıdır ayağında mantar vardır gagasına feln iyice bi bakaydın hareketleri nasıl ? hareketlimi eger hareketliyse felan al

8. murat beynam

sağlıklı kuşsa al kardeşim

9. chavez012

chavez012 Guest

Bakın 4-5 tane kuş vardı kafesin içinde.1 tane albinona daha vardı sarılı onun ayağı kırıkmış.Adam dediki onla beraber bir mavi kuş al 15 tl ye vereyim bende yok beyazlıyı alacam bir sorun varmı dedim,Şuanda sorun yok,kuşu aldığın anda geri vermen imkansız dedi.Petshop cuya gittim fiyat sormak için bizde albino fark etmez dedi aynı fiyattan alırız dedi ??

10. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    foto koy mümkünse eğer sağlıklıysa kaçırma derim..

11. chavez012

chavez012 Guest

Arkadaşlar o albino sanki yerli muhabbet kuşunun boyundaydı.Adam bana yavru dedi belki ondandır ?

12. Gökhan YILDIZ

yalan yanlış şeyler yazıpta insanları yanıltmayın, yok albino normal muhabbetin 2 katı oluşmuşta yok fiyatı normal muhabbetin 2 katı olurmuşta v.s

albino kuşun fiyatı hangi ırksa( yerli,çek,ingiliz,jumbo,) diğer renklerin fiyatı neyse odur, albinoluk bir renk hastalığıdır, bu hastalık doğuştan gelir ve öldürücü değildir albino kuşlar diğer renk kuşlara göre hastalığa daha çabuk yakalanıp hastalığı daha uzun sürede atlatırlar,

kardeş sen bak kuş hareketliyse poposunda dışkı lekesi yoksa kanadını, ve ayak parmaklarını kontrol et almak istiyorsan al.

13. Mehmet ŞEKER

kuş sağlıklıysa kaçırma.

14. chavez012

chavez012 Guest

Ben kuşu satmak için alıyorum kuşçuya gittim 12.5 tl ye alırım fark yapmaz bana dedi.Sizce alıyımmı kime satabilirim ben bu kuşu

15. Yunus Emre OĞUZ

hiç alıp ticaretini flan yapma kardeşim elleme dursun belki gittiği yerde daha kötü bakılaçak sen alıp beslemiçeksen sebep olma kuşa

16. Mehmet ŞEKER

siteye ilan koyarsın satarsın

17. chavez012

chavez012 Guest

Albinoların pahalı olduğuna emin misiniz kardeş ? en az kaçtan satarım ben

18. Eren ERDEM

Nasıl bir ticaret hırsı bu. Yapma etme kardeş. İkinci el araba mı alıp okutuyorsun

19. chavez012

chavez012 Guest

Kardeşim kuş zaten orda eziyet çekiyor ben kurtarmış olurum hem neresi kötü.Kuş yemi bokların içine karışmış.En azından gideceği yerde böyle durum olmaz

20. Yunus Emre OĞUZ

iyi o zaman belli kriterlere göre veririsin madem amaçın kuşu kurtarmak fiyat göz etmeden sadece kriterlere göre sat birisine

Sayfayı Paylaş