Karadeniz Pet

çok acil bakın lütfen :((

• Konbuyu başlatan Eray Akyürek
  • Başlangıç tarihi
E

Eray Akyürek

Guest
Arkadaşlar muhabbet kuşum var nefes alırkan ses cıkarıyor ve kabarık duruyor hep gözünü falan kapatıyor veterinere görtürdüm "boviestimul" diye bir ilaç verdi haftada 1 kere yemine suyuna koycakmısım arkadaşlar neyi olabilir söylermsiniz onu kaybetmekten çok korkuyorum hayatımın anlamı :(

Kusun Ceylranda kalmış ve hastalık ılerlemıs kabarık ve uyukluyorsa kendını hazırla ısın cok zor

Yaa bi çözümü yokmu :'( lütfen yardım edin :(((

bünyeleri cok zayıf oldugu icin cereyan cok kolay hasta edebiliyor zaten sadece ishal de zordur allah yardımcın olsun

ama bazen kasınıor falan ama sık olarak kabarık uyukluyor :(

yokmu başka yardımcı olcak lütfen yardım edin o canım benim yardım :(

Tunektemı suan belli zamanda n sonra yere iner Buda sönün başlangıcıdır tabı üzülürsün ama kımse böle olmasını ıstemezdı bunda sonra daha dıkkatlı olacaksın okadar hayvan beslemek rısk tır bunu ogrenmıs oldun gecmıs olsun kardesım bakarsın toparlanır sıcak yerde tut avısol bağırsak ılacını al su fılan ıcıyorsa sansın varsa kuurtulur

Benimki de çok kötü durumdaydı en son kafasını bile kaldıramıyordu. Yem yiyemez su içemez hale gelmişti sürekli ağzını açıp vitamin vermek zorunda kalmıştım. 3-4 saatte bir yapıyordum. Bunun üstüne ekstra bi şey yapmadım ama iyîleşti. Sen umudunu yitirme. İyi düşünmeye çalış

hangi vitamin söylermsn :( bağarsak ilacını yarın alacağm hemen :(

Tunektemı suan belli zamanda n sonra yere iner Buda sönün başlangıcıdır tabı üzülürsün ama kımse böle olmasını ıstemezdı bunda sonra daha dıkkatlı olacaksın okadar hayvan beslemek rısk tır bunu ogrenmıs oldun gecmıs olsun kardesım bakarsın toparlanır sıcak yerde tut avısol bağırsak ılacını al su fılan ıcıyorsa sansın varsa kuurtulur
şimdi ben kafesi havluyla sardım soğuk gelmesin diye yem yiyor su içior şimdi yemine ve suyuna veterinerin verdiği ilacı koydum bir çay kaşıgı şimdi başka ne yapabilirim söylermsn beklemekden başka çarem yokmu :( abim ve annem üşütmüştür falan diyolar ama siz profesyonelsiniz

yardım et lütfen :( :confused:

veterinerden antibiyotik iste hemen. patates haşla ver. avisol vitamin kat suyuna.ve olabildiğince sıcak tut.

nefes alırken ses çıkarması tuhaf astım falan olabilir daha bilgili kişiler yardımcı olacaktır umarım.

Ümidinizi kesmeyin o içmezse siz elinizle verin ona ağzına damlatın ayrıca sıcak biryerde tutun kuşu

Geri