Karadeniz Pet

çok acil bakın lütfen :((

• Konbuyu başlatan Eray Akyürek
  • Başlangıç tarihi
veterinerden antibiyotik iste hemen. patates haşla ver. avisol vitamin kat suyuna.ve olabildiğince sıcak tut.
veteriner saten suyuna ve yemine vereceğim bir ilaç verdi antibiyotik ve o ilacı birlikte mi karıştırayım yoksa sadece antibiyotikmi ? :(

yok sadece antibiyotiği ver yeterli olacaktır. o ilaç neyse onuda bilmiyorum ben.

patatesi haşladıktan sonra ezerek çay kaşığıyla versem yararı olurmu şimdi

patates ishaline iyi gelir evet ez ve ver yemezse zorla yedir artık.

tek tek dediklerinizi yapcam ama kafesi nasl sıcak tutarım birşeyle sarsam olurmu ? :(

sıcak odaya koy su kaynat bardaklarla kafesin yakınına koy yada sadece önü açık kalacak şekilde sar kafesi. valla onu bende bilmiyorum daha iyi bi fikrin varsa onu yap... çok geçmiş olsun. yem yemeyi bırakmadan bu dediklerimi yapın yoksa zorla vermeniz gerekir. bide acı biber iştah açar onuda verebilirsiniz yemi bırakmasın diye.

Evde cam bir şişe varsa içini sıcak suyla doldur kapağını kapat o şişeyi de bir havluya sar kuşunun yanına ya da kafesin dibine koy ben sıcak su torbası kullanıyorum ama bulunmama ihtimaline karşı şişeye su koy dedim.Kafesin etrafını bir battaniye ile de sararsan ısıtmış olursun. Merak etme dikkatlice bakar, ilgilenirsen iyileşir neden iyileşmesin. :)

yokmu başka yardımcı olcak lütfen yardım edin o canım benim yardım :(

aynısı banada oldu.. Bir gün kuşçuya gittim, olayı anlattım bana dediki; keşke buraya getirseydin antibiyotik tedavisi uygulardık.. Bence kuşçuya götür durumu anlat kabul ederlerse kendin ilaç al onlara bırak kuşu iyileştirirler.. İstiyorsan veterinerede götür.. Ama kuşunu seviyorsan acele et ..

arkadaşlar sanki çok kötü değil gibi yemek yiyor su içiyor gözümün önümde su an su kaynatıyorum kafesi sıcak tutmak için

şimdilik kötü değil ama acele etmezsen kötü olacak. sen sakin ol dediklerimi yap bide dua et geçmiş olsun :)

arkadaşlar pet şişeye koydum sıcak su onun üstünü bezle örtsem kuş falan cıkarmı cünkü şişe bayagı sıcak

Dikkat edin yanmasında.Suyunu içiyorsa ilaç etki edecektir.Haşlanmış patates verin ishali için yemezse ezip siz yedirin.

kuyruğu kımıldıyor şimdi kabarık duruyor sardım kafesi köşeye koydum su :( patates yarın yedir dedi babam uyusun dedi ne zaman yedireyim?

sarın yakmayacak kadar öyle koyun öyleyse. bence şimdi verin patatesi.

Geri