Karadeniz Pet

çok acil bakın lütfen :((

• Konbuyu başlatan Eray Akyürek
  • Başlangıç tarihi
çok değişik nefes alıyor ses cıkıyor nefes alırken :( veteriner boviestimul diye bir ilaç verdi osmaniyede dgoru düzgün veteriner yokki hemen alakasız seyler satcak bana rastgele şeyler alıo eline :S 1 tane iyi var oda bunu verdi :( lütfen arkadaşlar dua edin iyileşsin

:S ilk defa duydum o ilacı inşallah iyileşir.

vitaminiş :S ama bilmiyorum inşallah iyleşir sizce vermeye deavm ediymi ilacı yoksa baska birşeymi vereyim ?

bilmiyorum... daha bilgililer cevap versin... ama soğuk algınlığını sadece vitamin patates ve sıcak tutmayla atlatan kuşlar çok var... antibiyotik olsa daha çabuk iyileşirdi...

ya bi de ismimi bilsem osmaniyede düzgün vet. yok kuşu düşünmuo satabildigi en pahalı ilacı satmaya calsıor adamın düzgün yeride yok hijyen 0 :(

avidiare al sulugun yarisina su koyup 5 damla at o suya 24 aatte bir degistir ve sicak tut ha bu arada kafesin on yuzu acik kalsin sadece fazlasi havayi keser azi isitmaz benimki ishaldi kabarikti cok durgundu 2-3 gunde kendine geldi gecmis olsun

avidiare ishal vitaform antibiyotik ilacı ama hangisi iyi bilmiyorum hiç kullanmadım pet shoplarda oluyo galiba.

Bizim mubişte hasta oldu 2 gün önce kuşcudan avidiare bağırsak antibakteriyeli aldım suluğuna koydum hatta içmedi ben şırınga yardımıyla ilacı içirdim ishaldi yemyeşil birde kabarıktı kuş kafesinin içinede petşişede su koydum sıcak onun faydasıda oldu şu an iyi umarım sizinde işinize yarar bu bilğiler geçmiş olsun

bende ayptım pet şişe ile yarın ilk işim avidiare alcam

hadi bakalım iyileşir inşallah güzel kızınınz...

aldım bu gün o bağırsak antibakteriyelini dediğinizden 2 damla agzına verdim simdi kafeste altta öylece duruyor :( kafesi kapatayımda üşümesin :(

Geri