petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok acil,çok hasta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve hidomania tarafından 28 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. hidomania

hidomania Guest

Arkadaşlar muhabbet kuşum 2 yada 3 gündür videodaki gibi ses çıkarıyor.arada birde sanki bi şeyler çıkarmak için uğraşıyor gibi neyi olabilir?

http://youtu.be/B2p95koQGFg

#1 hidomania, 28 Temmuz 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 28 Temmuz 2014
  2. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Sanki bulunduğu ortam çok sıcak ve iyice hararetlenmiş gibi duruyor.Serin bir yere alın.Banyolukta koyarsanız iyi olur [MENTION=10864]hidomania[/MENTION]

3. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşu sıcakta kafesten salıyormusun? Kanatlarını açtığına göre baya bir sıcaklamış vücudu.Banyo yaptır ılık suyla.Veya fıs fıs yönetmiyle serinlet ara sıra

4. hidomania

hidomania Guest

Kanatlarını acmasının nedeni hasta olduğunu gizleme isteğindendi.Kime sorsam aynı şeyi söyledi sıcaktandır diye ama maalesef 1 saat önce öldü ve inanın 1 saattir ağlıyorum 31 yaşındayım belkide 15 yıldır bu kadar ağlamadım.bidaha kuş değil karınca bile beslemem cok zormuş kaybını yaşamak bu kadar beklemiyodum.

5. ronahi helin

Gerçekten çok üzüldüm. Sizi anlayabiliyorum. Lütfen üzülmeyin ve gülümsemeye çalışın.

6. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuyruğunu oynatması hayra alamet değildirki. Keşke hemen buraya yazsaydınız. BAşınız sağolsun. Evlat gibi oluyor kaybedince de dayanması güç oluyor çok iyi anlıyoum

7. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    başınız sağolun öncelikle bulundugu ortam çok sıcak veya kuş susuz kalmış gibi geldi banada

8. nergiz85

nergiz85 Guest

çok üzüldüm sabır diliyorum size.bizim de bu cuma öldü kuşumuz :( insan çok üzülüyor 10 yıldır bizimleydi tadımız kalmadı resmen.kuşunuz için çok geç kalmışsınız.üşütmüş daha önce anlasaydınız tedavi etseydiniz iyileşirdi.videoda solunum sıkıntısı çektiği belli :( geçen sene bizim kuşumuz aynı böyleydi tedavi etmiştim iyileşmişti.keşke bu yıl da kurtarabilseydim ama olmadı :(

#8 nergiz85, 10 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 10 Ağustos 2014
  9. sebnemrah

sebnemrah Guest

zor bir durum daha dün yaşadım aynı durumu 4 tane kuş aldım erkek hollanda da aynı durum vardı ve elinizden hiç bir şey gelmiyor bu durumlarda ne ilaç nede başka bir şey allahın takdiri demekten başka çare yok. kuyruğu sallanıyor ve sürekli hızlı bir şekilde kalp atışı varsa büyük ihtimalle ölümle sonuçlanıyor.genelde kuşlarda kalp krizi diyorlar bu duruma.

Sayfayı Paylaş