Karadeniz Pet

Çok acil,çok hasta

• Konbuyu başlatan hidomania
  • Başlangıç tarihi
H

hidomania

Guest
Arkadaşlar muhabbet kuşum 2 yada 3 gündür videodaki gibi ses çıkarıyor.arada birde sanki bi şeyler çıkarmak için uğraşıyor gibi neyi olabilir?

http://youtu.be/B2p95koQGFg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sanki bulunduğu ortam çok sıcak ve iyice hararetlenmiş gibi duruyor.Serin bir yere alın.Banyolukta koyarsanız iyi olur [MENTION=10864]hidomania[/MENTION]

Arkadaşlar muhabbet kuşum 2 yada 3 gündür videodaki gibi ses çıkarıyor.arada birde sanki bi şeyler çıkarmak için uğraşıyor gibi neyi olabilir?

VIDEO0003 - YouTube

Kuşu sıcakta kafesten salıyormusun? Kanatlarını açtığına göre baya bir sıcaklamış vücudu.Banyo yaptır ılık suyla.Veya fıs fıs yönetmiyle serinlet ara sıra

Kanatlarını acmasının nedeni hasta olduğunu gizleme isteğindendi.Kime sorsam aynı şeyi söyledi sıcaktandır diye ama maalesef 1 saat önce öldü ve inanın 1 saattir ağlıyorum 31 yaşındayım belkide 15 yıldır bu kadar ağlamadım.bidaha kuş değil karınca bile beslemem cok zormuş kaybını yaşamak bu kadar beklemiyodum.

Gerçekten çok üzüldüm. Sizi anlayabiliyorum. Lütfen üzülmeyin ve gülümsemeye çalışın.

Kuyruğunu oynatması hayra alamet değildirki. Keşke hemen buraya yazsaydınız. BAşınız sağolsun. Evlat gibi oluyor kaybedince de dayanması güç oluyor çok iyi anlıyoum

başınız sağolun öncelikle bulundugu ortam çok sıcak veya kuş susuz kalmış gibi geldi banada

çok üzüldüm sabır diliyorum size.bizim de bu cuma öldü kuşumuz :( insan çok üzülüyor 10 yıldır bizimleydi tadımız kalmadı resmen.kuşunuz için çok geç kalmışsınız.üşütmüş daha önce anlasaydınız tedavi etseydiniz iyileşirdi.videoda solunum sıkıntısı çektiği belli :( geçen sene bizim kuşumuz aynı böyleydi tedavi etmiştim iyileşmişti.keşke bu yıl da kurtarabilseydim ama olmadı :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
zor bir durum daha dün yaşadım aynı durumu 4 tane kuş aldım erkek hollanda da aynı durum vardı ve elinizden hiç bir şey gelmiyor bu durumlarda ne ilaç nede başka bir şey allahın takdiri demekten başka çare yok. kuyruğu sallanıyor ve sürekli hızlı bir şekilde kalp atışı varsa büyük ihtimalle ölümle sonuçlanıyor.genelde kuşlarda kalp krizi diyorlar bu duruma.

Geri