petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cok acil felcmi video

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Umut SON tarafından 14 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Kusuma felcmi giridi anlamadm suyunu yemini degstrdm biraktm sonrra boyle olmus .s.shttps://youtu.be/GyfqEFmK-fE
    [YOUTUBE]GyfqEFmK-fE[/YOUTUBE]

#1 Umut SON, 14 Kasım 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Kasım 2015
  2. SibelAtam

SibelAtam New Member

Beğenileri:
    0
    kuşlar konusunda uzman bir veterinere hemen götürseniz iyi olur. felç iniyor gibi görünüyor. geçmiş olsun.

3. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    En yakin veteriner hekimm 50km uzaklkta. Bnm yaabilecgm bir musahale yokmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:50 -->-> Daha önceki mesaj 17:19 --

Guncelllllll

4. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    cok gecmis olsun. ben soyle yardimci olabilirim forumda bi arkadas vardi vetrinerlik okuyodu. kuslarla da ilgili bayagi . ona msj falan atabilirsiniz. en azindan acil sizin yapabileceginiz bisey varsa yardimci olabilir belki ya da bilen varsa forumdan telefondan fslan ulasabilirsiniz.. semiha feyza bayyurt ya da seniha feyzaydi sanirim tam hatirlayamadim ismini. veterinere goturmeye calisin ama.

5. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Cok tesekkur ederim. Hemen uladmaya calisacam insllah allahim yarina kadar guc kuvcet verir yasarsa yarin kesin goturucem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:08 -->-> Daha önceki mesaj 18:39 --

güncelll !

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Geçmiş olsun. Sağ ayağında bir problem var sanırım. Basamıyor ve kanatlarını çırpıyor. Benim yapabileceğim bir şey yok. Ancak sağ ayağını baş ve işaret parmağının arasına alıp biraz ov bakalım. Belki faydası olur.

7. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Abi dedigini yaptim aksam yazamadim suan cok iyi bide bebe asprini verdim allaha sukurler olsun duzeldi

8. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  9. Berşan KENAR

Berşan KENAR New Member

Beğenileri:
    0
    Çok gećmiş olsun maşallah çok tatlı renkleri çok güzel :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:27 -->-> Daha önceki mesaj 09:25 --

Birde yuvayi temizleseniz iyicolacak sanki :)

Sayfayı Paylaş