Karadeniz Pet

Cok acil felcmi video

Umut SON

Meraklı Üye
Kusuma felcmi giridi anlamadm suyunu yemini degstrdm biraktm sonrra boyle olmus .s.shttps://youtu.be/GyfqEFmK-fE
[YOUTUBE]GyfqEFmK-fE[/YOUTUBE]

Moderatör tarafında düzenlendi:
kuşlar konusunda uzman bir veterinere hemen götürseniz iyi olur. felç iniyor gibi görünüyor. geçmiş olsun.

En yakin veteriner hekimm 50km uzaklkta. Bnm yaabilecgm bir musahale yokmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:50 -->-> Daha önceki mesaj 17:19 --

Guncelllllll

cok gecmis olsun. ben soyle yardimci olabilirim forumda bi arkadas vardi vetrinerlik okuyodu. kuslarla da ilgili bayagi . ona msj falan atabilirsiniz. en azindan acil sizin yapabileceginiz bisey varsa yardimci olabilir belki ya da bilen varsa forumdan telefondan fslan ulasabilirsiniz.. semiha feyza bayyurt ya da seniha feyzaydi sanirim tam hatirlayamadim ismini. veterinere goturmeye calisin ama.

Cok tesekkur ederim. Hemen uladmaya calisacam insllah allahim yarina kadar guc kuvcet verir yasarsa yarin kesin goturucem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:08 -->-> Daha önceki mesaj 18:39 --

güncelll !

Geçmiş olsun. Sağ ayağında bir problem var sanırım. Basamıyor ve kanatlarını çırpıyor. Benim yapabileceğim bir şey yok. Ancak sağ ayağını baş ve işaret parmağının arasına alıp biraz ov bakalım. Belki faydası olur.
Abi dedigini yaptim aksam yazamadim suan cok iyi bide bebe asprini verdim allaha sukurler olsun duzeldi

Abi dedigini yaptim aksam yazamadim suan cok iyi bide bebe asprini verdim allaha sukurler olsun duzeldi
Çok gećmiş olsun maşallah çok tatlı renkleri çok güzel :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:27 -->-> Daha önceki mesaj 09:25 --

Birde yuvayi temizleseniz iyicolacak sanki :)

Geri