petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok acil kuşumun ayakları tutmuyor !!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve celil kibaroğlu tarafından 18 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. celil kibaroğlu

arkadaslar yardımınıza ihtiyacım var benim bir muhabbet kusum var ortalama 30 40 günlük birazda yaramaz bir kus altında gazete vardı sürekli altına girp çıkıyor yemlıgının atına girmeye çalışıyor bugun de eve geldim kafesin ortasında yatıyor ayakları tutmuyordu neyapmam gerekiyor yardım dedin bir an önce suan elimde beslirurum...

#1 celil kibaroğlu, 18 Haziran 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Haziran 2013
  2. Mehmet ŞEKER

resim koyarsanız iyi olur

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    nasıl yani bir yeremi taktı ayaklarını acaba?.. o gazetenin altına ortamdan tedirgin olduğu için girerde niye ayakları tutmazki:S

4. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Felç gibi bir durum mu ki? Ayaklarına elinizle dokunun,dokunduğunuzda hissediyor mu?

5. celil kibaroğlu

ya osekilde degil çak yaramazdı gazeyetle oynar yamliginin bastıgı yerden geçmeye çalışır hiç yerinde durmaz ama bugun geldim tayıyordu ayklarını kullanıyor gagasının yardımıyla şimgi kafesine koydun tırmanıyor orada ayaklarını kullanıyor ve kurugundaki en büyük iki tüyü kopmus neolmus ola bilir
    :(

6. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member

Beğenileri:
    0
    kuşu yenimi aldın yeni aldıysan kafesde durmak istemiyolar ve kendilerini yerden yere vuruyolar resmen bendekide böyleydi şimdi yanına kuş gelince sakinleşti artık yapmıyor

7. Bilge DALKILIÇ

Çok geçmiş olsun.Umarım en kısa zamanda eski haline dönebilir..

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşumun ayağı tutmuyor

,
  2. muhabbet kuşu ayakları tutmuyor

,
  3. yavru muhabbet kuşu ayakları tutmuyor