Karadeniz Pet

Çok acil kuşumun ayakları tutmuyor !!!!

• Konbuyu başlatan celil kibaroğlu
  • Başlangıç tarihi
C

celil kibaroğlu

Guest
arkadaslar yardımınıza ihtiyacım var benim bir muhabbet kusum var ortalama 30 40 günlük birazda yaramaz bir kus altında gazete vardı sürekli altına girp çıkıyor yemlıgının atına girmeye çalışıyor bugun de eve geldim kafesin ortasında yatıyor ayakları tutmuyordu neyapmam gerekiyor yardım dedin bir an önce suan elimde beslirurum...

Moderatör tarafında düzenlendi:
nasıl yani bir yeremi taktı ayaklarını acaba?.. o gazetenin altına ortamdan tedirgin olduğu için girerde niye ayakları tutmazki:S

Felç gibi bir durum mu ki? Ayaklarına elinizle dokunun,dokunduğunuzda hissediyor mu?

ya osekilde degil çak yaramazdı gazeyetle oynar yamliginin bastıgı yerden geçmeye çalışır hiç yerinde durmaz ama bugun geldim tayıyordu ayklarını kullanıyor gagasının yardımıyla şimgi kafesine koydun tırmanıyor orada ayaklarını kullanıyor ve kurugundaki en büyük iki tüyü kopmus neolmus ola bilir
:(

kuşu yenimi aldın yeni aldıysan kafesde durmak istemiyolar ve kendilerini yerden yere vuruyolar resmen bendekide böyleydi şimdi yanına kuş gelince sakinleşti artık yapmıyor

Çok geçmiş olsun.Umarım en kısa zamanda eski haline dönebilir..

Geri