petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çok acil kuşumun durumu çokçok kötü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Gülcan HAN tarafından 30 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Gülcan HAN

Gülcan HAN New Member

Beğenileri:
    0
    Lütfen kuşuma bi bakın.Galiba göğsünde tümör var şöyle nohut tanesi şişkinliğinde.bi yazıda okuduğumu göre sirke ruhu sürecekmişim oraya.Doğru mu bu lütfen söyleyinnn

20150930 155903 - hızlı resim yükle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:19 -->-> Daha önceki mesaj 16:18 --

20150930 155940 - hızlı resim yükle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:19 -->-> Daha önceki mesaj 16:19 --

lütfen linklere bakın fotoğraflarına bakın lütfennnnnnnnnnnnnnn

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Fotoğraftan birşey anlamadım. Tüylerin altında kırmızı-pembe renkte bir çıkıntı varsa o kısmı ince iple bağlamak, sıkmak gerekiyor. O bölüme kan akışının durması gerek. Sonra boya forçası ile aktardan alacağın sirke ruhunu sürersin günde 1 kez. Ancak çok tehlikeli kuşun başka bir yerine değmesin.
    Geçmiş olsun.

3. Gülcan HAN

Gülcan HAN New Member

Beğenileri:
    0
    bakmak istiyorum fakat beni ısırıyor izin vermiyor tüylerinin altına bakayım

4. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    elinize bir eldiven giyip bakabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş