Karadeniz Pet

çok acil,ölüyor mu

• Konbuyu başlatan Devrim AKIN
  • Başlangıç tarihi
Evet ustam çay kaşığıyla içirin ama yapmışsınız zaten. İnşAllah normale döner.

ölmez inş. ama neden bir çare düşünmekte bu kadar geç kaldınız hayvan baya kötü anlaşılan

öğlen canlıydı gayet iyi görünüyordu ne olduysa şu 3 saatte oldu.

inş toparlar kendini. Küçücük hayvanlar işte ne olacağı belli olmuyor ki

En doğrusu beslememek.Kedi köpek gibi olmuyor.Çok hassas hayvanlar bunlar.

geçmiş olsun, son durum ne? toplarladımı kendini?

kuşunuz bugün yaşıyorsa hemen veterinete götürün.İşini bilen bir veteriner ise hemen iğne yapacaktır.Benim kuşum böyle çok kötüydü hemen antibiyotik tedavisi yapıldı.Bir kaç günde eskisinden daha iyi oldu .

varsa elinde suyuna vitamin ve grip ilacı ver yüksek ihtimalle soğukta kaldıqı için grip oldu o yüzden öksürüyor ve gözleri kapalı kaparık duruyordur

Kuşa dün suyuna vitamin koyup belli aralıklarla zorla içirdim ve kaloriferin oraya koydum.Sabaha kadar da dayandı.

Sabah hemen veterinere götürdüm.Vitaform diye bir ilaç verdi,suyuna karıştırıp vericem.Krizi atlatmış artık ölmez dedi.Şuan da çok iyi.Bende iyiyim tabi.:)

Çok güzel haber çok sevindim geçmiş olsun. Sağlığına bir an önce kavuşması dileğiyle :)

Çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur.

iyileşiyor olmasına çok sevindim. çok geçmiş olsun. nazar falan mı değdi acaba bi nazar boncuğu asın derim kafesine

aklıma gelmişken yarım çocuk aspirinini suda eriterek gün aşırı verebilirsiniz.1 gün vitaform 1 gün aspirin şeklinde.
vitaform kümes hayvanlarına verilen basit bir vitamin.Hasta kuşların iyileşmesinde sadece yardımcı

aklıma gelmişken yarım çocuk aspirinini suda eriterek gün aşırı verebilirsiniz.1 gün vitaform 1 gün aspirin şeklinde.
vitaform kümes hayvanlarına verilen basit bir vitamin.Hasta kuşların iyileşmesinde sadece yardımcı

Demeyi unutttum.Veteriner suya mercimek büyüklüğünde vitaform,yarım çocuk aspirini ve 1 kesme şeker koyarak ver dedi.Öyle içiriyorum.

Geri