Karadeniz Pet

COK ACİL: veteriner gagasini keserken kanatti!

Kivim benim

Meraklı Üye
Yavru kusumu halsiz oldgu ve yem yiyemedi icin veterinere goturdum gagasini kesti o kadar kan aktiki sonra durdurmaya calisti beceremedi bi siringayi yakip bastirdi ama durmadi eve getirdim gecer dedi adam gecmedi daha cok akmaya basladi kostum baska bi veterinere o da ayni yontemle yakmaya calisti bu sefer durdu kani simdi eve getirdim napicam bilmiyorum yemek nasil vericem zaten yiyemiyodu simdi nolucak? Her tarafi kan icinde napmaliyim yarasi mikrop kapmasin diye bisi surmelimiyim nasil durmali lutfen yardim edin

kulak kürdani ile batikon sürebilirsin batikonu yememesine dikkat et.

Biran önce toparlar inş damar ı kesmistir büyük iht böyle bilinçsiz veterinerler çok fazla o yüzden bu tür işlemler için tırnak kesme gaga kesme vs... üretici arkadaşları tercih etmeniz daha sağlıklı gerekli tedaviyi zaten arkadaş açıklamış uygulayabilirsiniz. Geçmiş olsun

Biran önce toparlar inş damar ı kesmistir büyük iht böyle bilinçsiz veterinerler çok fazla o yüzden bu tür işlemler için tırnak kesme gaga kesme vs... üretici arkadaşları tercih etmeniz daha sağlıklı gerekli tedaviyi zaten arkadaş açıklamış uygulayabilirsiniz. Geçmiş olsun

Ya halsiz diye goturdum kus kan revan icinde tuyleri islak bezle denedim cikmadi nasil yemek yicek bu kus inanirmisiniz gozune kadar kan gelmis gozlerini acamiyordu sicak suyla bezle anca acabildim

Halsiz ve yem yemiyorsa elle besleyin besleme aparati mama almaniz gerekir petshoptan alabilirsiniz soylenecek okadar sey varki susuyorum veterinere neler derdim de susayim diyorum suan hangi akla hizmet 2 aylik kusun gagasi kesilir sinir olmama k elde degil insallah iyilesir darbe ustune darbe olmus yavrucaga

Halsiz ve yem yemiyorsa elle besleyin besleme aparati mama almaniz gerekir petshoptan alabilirsiniz soylenecek okadar sey varki susuyorum veterinere neler derdim de susayim diyorum suan hangi akla hizmet 2 aylik kusun gagasi kesilir sinir olmama k elde degil insallah iyilesir darbe ustune darbe olmus yavrucaga

Suan alabilcek durumum yokki bebelac mamasi var normal siringayla verebilirmiyim sizce

bir çok wideo var nettte muhabbet kusu sırınga ile besleme olarak araştırın wideo ları izleyin eczaneden ufak sırınga ile kelebek takım alın 1-2 lira birsey zaten iğnesini kesin 10cm hortumu kalsın yeterli yalnız bebelok hazır amam uzun süre kullanılamaz hayvanın sindirim sistemini bozar isal eder bilgin olsun kısa sürede kullanılabilir. Hayvanın ağzının sağ tarafından hortumu 5cm sokup kursağa basmanız lazım ağzına götürdünde yemez ise böylece kursakdan beslemis olursunuz direk

Geri