Karadeniz Pet

Çok Acil Yardım- fotoğraf ve videolu

• Konbuyu başlatan brkfrt
  • Başlangıç tarihi
Çok geçmiş olsun kuş kursağındaki yemleri öğütemiyor veyahut nefes alma sıkıntısı çekiyor.. Açık yem kullanıyorsanız yeminiz kötü olabilir ayrıca yeminiz bayatlamışta olabilir.. Kuş kumu zaten vardır sanıyorum eğer yoksa biran önce takın kuşunuz yem öğütemiyorda olabilir saygılarımla

Boyle bakarak bir kaniya varacagimizi pek sanmiyorum. Ama eger kendini kabartip tek ayak ustunde duruyorsa sikinti yok rahat demektir. Kusunuzun bir sikintisi oldugunu cozmek basit degil. Ben pek onemli birsey oldugunu sanmiyorum. Suanda benim kusumda masani ustundeki meyvelerin ustunde uyuyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam sen ne verdin bilmiyorum ama bu hayvan kusmaya çalışıyor videoda.. Baytrili de kafana göre kullanma aman diyim güzelim hayvana yazık olmasın.. O sarılıklarda kusmuk olabilir ki büyük ihtimal öyle.. Sen şimdi dooooğru veterinere gidiyosun derdini ona anlatıyosun uğraşma sen kuşla mazallah kurtarcam diye hayvancağıza yanlış bişey olmasın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:44 -->-> Daha önceki mesaj 13:37 --

Bir de patetes püresi verin ve yeşilliği kesinlikle kesin bu aralar

Geri