petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çok acil yardım kuşumun kanadı incildi sanırım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Koray Demir tarafından 3 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Koray Demir

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar çok çok acil yardım istiyorum bugün biz kahvaltı yaparken içerden kanat çırpma ötme vs vs sesler geldi koştum içeriye gaga kemiği ile tünek arasında tepeleniyor oynuyor kefese tırmanıyor kanadına falan baktım kanadınön kısmı sanki incilmiş gibi çok tedirginim lütfen hemen yardım edin şuan kanadı sanki titriyor zaten daha kafesten çıkartmadım alalı 3 gün oldu çok tatlı ilk kez böyle bir kuş gördüm yanına gelince heycan yapıyor eline yaklaşıyor ısırmıyor kuşumu çok seviyorum lütfen yardım edin :( işte resimlerin linki

http://i.hizliresim.com/y2gggL.jpg

http://i.hizliresim.com/bQmmnZ.jpg

#1 Koray Demir, 3 Eylül 2014
    Son düzenleme: 3 Eylül 2014
  2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Müdehale etmeyin, birkaç gün daha salmayın kuşunuzu

3. Tunç ÇAĞATAY

Görünüşte bir şey yok gibi, olur öyle şeyler 1,2 gün salmayın kafesten yeter.

4. Adalet TOSUN

Adalet TOSUN New Member

Beğenileri:
    1
    uçabiliyor, tüneklere sıçrıyorsa sorun yoktur merak etmeyin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:47 -->-> Daha önceki mesaj 15:45 --

sağlam sağlıklı verdiğim kuş bir hafta sonra uçamaz hatta kanadını oynatamaz halde bana iade geldi. veterinerin kırık çıkık olmadığını, incinmiş olabileceğini söylediğinden 2-3 gün sonra tüneklere sıçramaya, kanat çırpmaya, tünekten tüneğe uçmaya başladı.

5. Koray Demir

Beğenileri:
    0
    kuşu salmıyorum biraz iyileşsin diye 1 hafta kadar zaten umarım kendine böyle zarar vermeye devam etmez

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:55 -->-> Daha önceki mesaj 15:52 --

tırmanıyor ama gerek uyurken gerekse dururken sürekli salıncaktan düşüyor çok saf bi kuş düşmesin diye salıncağını değiştirip daha iyiysini koydum hala düşüyor umarım alışır eve

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:55 -->-> Daha önceki mesaj 15:55 --

teşkekkürler tavsiyenizi dikkate alacağım

Sayfayı Paylaş