petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok Acil Yardım !!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Unico tarafından 23 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Unico

Unico New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar.. Benim çift kuşum var ve dişi olan nefes alırken zorlanıyordu solunum yolundan bir rahatsızlığı vardı ve erkek kusumada geçti o da nefes alırken ıslık gibi ses çıkartmaya basladı bende ilaç aldım ve sularına kattım 1 hafta ilaçlı su kullanmaları gerekiyordu fakat erkek kuşumun burun deliklerinden kan akıyor sizce neden olabilir ve ne yapmalıyım???

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

kafesin içinde kum varmı dostum...

3. Unico

Unico New Member

Beğenileri:
    0
    Evet var ayrı bi yemliğin içinde

4. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Veterinere gitmeden ezbere mi aldınız ilacı acaba???
    Durum öyle görünüyor..
    Kuşu öldürmeden ilacı kesmeniz ve kuşları hekime yetiştirmeniz gerek eger öyleyse
    Onlar da can taşiyor yazık günah

5. Unico

Unico New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşlarımı hem veteriner hekime götürdüm hem onun verdiği ilaçları kullandım hemde petshoptan ek takviyeler aldım ve kuslarında bir can taşıdığını kendi mamalarını bile kendim yapacak kadar iyi biliyorum veteriner kanamayı normal buldu bir ara tıkanıklık yasadıgı için ben yinede sizlere danısayım dedim böyle bir forumda herkesin kuş beslediğini düşünürsek en az sizin kadar hayvan severiz ve bilinçliyiz!.

6. tansel canbaz

Hangi ilaçları kullandınız ?

7. Unico

Unico New Member

Beğenileri:
    0
    İsmini hatırlamıyorum sıvı bir ilaçtı suluğa katıp su ekleyin ve bir hafta kalsın diyordu kullanımında üretim yeri adanaydı onu hatırlıyorum

8. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Veterinere götürmüşsünüz ne güzel
    Sevindim inşallah iyileşir
    Açıklmanızda belirtmemişsiniz ; kendi kendinize ilç başlamışsınız gibi algıladm
    Burada öylelerini çok görünce uyarmak istedim sadece Kuşunuz için endişelenerek yani

9. tansel canbaz

Kuşlarınız astım olmuş olabilir nefes alıp verirken hıriltı varsa aviastım kullanabilirsiniz. Fiyatı 8 lira.

10. Unico

Unico New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için

Sayfayı Paylaş