petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çok acil yardim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Kivim benim tarafından 20 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Kusumun fransiz tuy dokumu oldugundan supheleniyodum antibitotik kullaniyorum suan mikostatin iste neyse boyle bi tuyunun dibi siyah siyah ve tuy cikamamis apse yapmisti simdi kaniyo napicam? Cok acil lutfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:12 -->-> Daha önceki mesaj 18:37 --

Sizcede sorunum yuvaliktan onemli degilmi?

2. Cihat Ökten

Beğenileri:
    2
    Kuş yavrumu ? Daha doğrusu gençmi ?
    Bir fotoğrafını atsan iyi olur

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

#2 Cihat Ökten, 20 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 20 Mayıs 2016
  3. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    Bak kardesim benden sana öneri kac yıldır kuş besleyen birisi olarak sunu soyleuim ki ,
    Kuş mutluysa , gunluk yem su degisimi kafes temizliği yapıyorsa oda şartlari uygunsa kolay kolay hic bir kuş ciddi rahatsizliklari olmaz .
    Antibiyotik tarzi seyler ben hic bir zaman kullanmadim hep dogal seylerle besledim hepsine sagliklilar kimyasal seylerden uzak dur.

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Oncelikle kalitsal hastalik ya da tuy patlatamama gibi durumlarda ilac kullanilir. Bazi seyler mutlulukla olmuyor. Buyuk ihtimalle kus tuy patlatamiyor ve bu da zor bir durum. Havuc, yulaf ve banyo ver. Kullandigin ilaca da devam et. Gecmis olsun.

5. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Evet veteriner patlamadigini soylemisti hepsini veriyorum cok tesekkurler ins iyi olur

Sayfayı Paylaş