Karadeniz Pet

çok acil yardim

Kivim benim

Meraklı Üye
Kusumun fransiz tuy dokumu oldugundan supheleniyodum antibitotik kullaniyorum suan mikostatin iste neyse boyle bi tuyunun dibi siyah siyah ve tuy cikamamis apse yapmisti simdi kaniyo napicam? Cok acil lutfen
NEbk5g.png

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:12 -->-> Daha önceki mesaj 18:37 --

Sizcede sorunum yuvaliktan onemli degilmi?

Kuş yavrumu ? Daha doğrusu gençmi ?
Bir fotoğrafını atsan iyi olur

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Bak kardesim benden sana öneri kac yıldır kuş besleyen birisi olarak sunu soyleuim ki ,
Kuş mutluysa , gunluk yem su degisimi kafes temizliği yapıyorsa oda şartlari uygunsa kolay kolay hic bir kuş ciddi rahatsizliklari olmaz .
Antibiyotik tarzi seyler ben hic bir zaman kullanmadim hep dogal seylerle besledim hepsine sagliklilar kimyasal seylerden uzak dur.

Oncelikle kalitsal hastalik ya da tuy patlatamama gibi durumlarda ilac kullanilir. Bazi seyler mutlulukla olmuyor. Buyuk ihtimalle kus tuy patlatamiyor ve bu da zor bir durum. Havuc, yulaf ve banyo ver. Kullandigin ilaca da devam et. Gecmis olsun.

Oncelikle kalitsal hastalik ya da tuy patlatamama gibi durumlarda ilac kullanilir. Bazi seyler mutlulukla olmuyor. Buyuk ihtimalle kus tuy patlatamiyor ve bu da zor bir durum. Havuc, yulaf ve banyo ver. Kullandigin ilaca da devam et. Gecmis olsun.

Evet veteriner patlamadigini soylemisti hepsini veriyorum cok tesekkurler ins iyi olur

Geri