Karadeniz Pet

Çok acil yardım.

okoca

Yeni Üye
herkezin bayramını kutlarım,

şansıma sanırım bu bayram benim için kötü geçecek,

kuşumun dişkısı bu şekilde, halsiz, ne yapacağımı bilemedim, anlam veremedim, açık veterinerde yok,

acil yönlendirmeye ihtiyacım var. yarını göremeyebilir.

r9vP2m.jpg

7vZRNY.jpg

PMzXr5.jpg

merhaba kusunuz neden o sekılde duruyor ?

merhaba
bu gün böyle oldu, yorgun güçsüz dermansız her neyi var ise buna sebebiyet veriyor.

şu anda tepkileri iyice yavaşlamış durumda gözleri sulu sanki ağlıyor gibi, uyukluyor, kafa hareketi çok yavaş ağır, keskinlik yok..

iç kanama olabilir veterınere gıtmelı yada meyve falan verdı ısenız rengı degısır ama halsız olmaz ıdı iç kanamada da bu sekle yakın bır renk oluyor bı yere carpmıs olabılır mı ?

kafesde idi salmadım, bir yere çarpmasına imkan yok, zaten durumu kafesin dibinde durmaya başladı ozaman fark ettim.

evet gitmeli buradaki merkezdeki tüm veterinerlerin telefonlarını aradım ama açan olmadı götürecekdim.

şansa bakki bayrama denk geldim..

Siz vakit kaybetmeyin lütfen bir veterinere telefonla ulasın ilac gerekli bu kusa. İç kanamada böyle oluyor diye biliyorum bende. yediği birşeyden zehirlenmiş olabilir, Koray beyin dediği gibi çarpmış olabilir ya da cok agir sindirim rahatsızlığı geçiriyor olabilir. Yanı kısacası umarım iyileşir dediğim gibi bir veterinere ulasana kadar aramaktan vazgeçmeyin cok gecmiş olsun son durumunu paylasın burada lütfen

şu an elimden gelen yarını beklemek veterineleri tekrar arayip 1 tane açık yakalayıp götürmek.

siyah dişkı googlede iç kanamaya işarettir diyor, ancak iç kanama geçirecek hiç birşey başına gelmedi koşumun.

keşke bir veteriner arkadaş olsada whatsdan göndersek resim vs bir yönlendirmede bulunsa..

şu an elimden gelen yarını beklemek veterineleri tekrar arayip 1 tane açık yakalayıp götürmek.

siyah dişkı googlede iç kanamaya işarettir diyor, ancak iç kanama geçirecek hiç birşey başına gelmedi koşumun.

keşke bir veteriner arkadaş olsada whatsdan göndersek resim vs bir yönlendirmede bulunsa..
Bazen bir sebep olmadan da hastalanıyorlar. Ben kuşumu öyle kaybettim hiçbir nedeni yokken hastalandı. Bulunduğum yerde Kustan anlayan Vet olmadığı icin telden ulaştığım ve cok ilgilenen bir veterinerden yardım aldım ama Adana dan. İsterseniz numarasını verebilirim bayram gerci suan ama ilgileneceğini düşünüyorum. Bizim ilaçlar kargoya takıldığı icin gec geldi o yüzden iyilesemedi benim mubisim. Hic degilse isterseniz siz orada veterinere götürene kadar geçici bir çözüm sunar belki size

uzun uzun çaldırdım açmadı, whatsappdan cevap yok, belki tanımadığı bir numara olduğu için bakmamıştır.

whatsdan yazabilirseniz uyarabilirseniz sevinirim.

uzun uzun çaldırdım açmadı, whatsappdan cevap yok, belki tanımadığı bir numara olduğu için bakmamıştır.

whatsdan yazabilirseniz uyarabilirseniz sevinirim.
Bayram old icin biraz sabredin geri dönüş yapacaktır mutlaka. Biraz bekleyin olmazsa bende yazarım whatsapptan

evet telefonla konuşduk resimleri gönderdim şimdi whatsdan,

koksidiyoz olduğunu söyledi, ilaç gönderecek.

bugün 11 de elimde öldü. çok direndi ama.. olmadı.

:( :( ne desem bilemedim cok iyi anlıyorum sizi cok üzüldüm

Çok üzüldüm.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

çok üzüldüm.

Geri