Karadeniz Pet

cok acil yolda kaldim

• Konbuyu başlatan Erdem DEDE
  • Başlangıç tarihi
E

Erdem DEDE

Guest
Arkadaslar su an samsunda yolda kaldm ve arabami birakip geldm evine biliyorum kuş yeri burasi ama bu acil baska yere sordm ama sizede bi sorayim velki anlarsiniz bende 1.5dci dizel megane2 var mars basiyorumm ama tiiiiir ediyo araba vurdurduk calisti sahilde o trafikte tak stop etti hemen bi sokaga ittik orda suan araba sonra baktim bidaha enjektor arizali diyor sabaha cekici caricamda sizce nedir bu enjektor

Şakamısın Abim Sen .:)

Geçmiş Olsunda Yanlış Yere Açtın [forumtr] Ye paylaş Burdan ekmek çıkmaz :D

enjektör google amcaya sor o sana her şeyi anlatır ne işe yaradığını ne yaptığını biz sana anlatsak ta anlatamayız sana geçmiş olsun

Adam zor durumda ise yardımcı olmayı isterdim (anlasaydım)
Allah yardımcınız olsun, eğer zor durumdaysa dalga geçmeyelim arkadaşlar.

Adam zor durumda ise yardımcı olmayı isterdim (anlasaydım)
Allah yardımcınız olsun, eğer zor durumdaysa dalga geçmeyelim arkadaşlar.
Canım arkadaşım bu sitede Enjektörü anlatta okuyalım o zaman acaba bizmi onla dalga geçiyoruz yoksa o bizimle mi dalga geçiyor onu bilmek lazım ama dalgaya biz alınıyoruz gibi geldi bana

Ya arkadaşlar anlayan varsa yardım etsin dedim burda bizim amacımız birbirimize yardımcı olmak deyilmi ne konuda olursa olsun birbirimize yardımcı olalım diye yazdım saten zor durumda olmazsam sormam google dan baktım ama bide size sorayım dedim

Canım arkadaşım bu sitede Enjektörü anlatta okuyalım o zaman acaba bizmi onla dalga geçiyoruz yoksa o bizimle mi dalga geçiyor onu bilmek lazım ama dalgaya biz alınıyoruz gibi geldi bana

Ben anlayan arkadaşlar anlatmasını rica ettim ve ayrıca insanların anlatmaları durumunda komik duruma mı düşecek? Adam dalga geçiyorsa o kendi şahsiyetsizliğidir, ama burada gerçekten yardıma muhtaçsa da oda bizim utanmamızı gerektirir bu kadar laftan sonra ;)

Aynen İhitiyacım olmasa niye yazayım bu forumdayım uzun zamandır o nedenle sordum burda

Tamam Tezcan Bey bilmiyordum .

Arkadaşlar belki haddime değil ama adam zor durumda kalmış yardım istemiş geçip adamla dalga geçmenin adama gülmenin anlamı yok bence..Zaten öyle yaparsak "Biz bir aileyiz" sloganımızın anlamı kalmaz...Yardımcı olabilsem olurdum ama bende pek anlamam arabadan..Ayrıca bence bu sitede serbest kürsü adlı bir bölümde olmalı her türlü konuyu yazabileceğimiz farklı konularda yardım isteyeceğimiz bir bölüm olmalı ;)

Dizel araba kolay kolay stop etmez ..mutlaka bi sıkıntı vardir..morini bozmak istemem ama motorla alakali bir sıkıntı diye düşünüyorum. .egerki oyleyse bayağı masraf acar sana..umarim hersey yolunda gider ve ufak bir arizadir fazla masraf acmaz inşallah. .arac dizel olunca ve masraf açınca altından kalkilmiyor. .

Bu arada sitemizda illaki kus nuhabbeti olacak diye birsey yok arkadalar..Egerki burasi yardimlasma sitesiyse herkonuda fikir alinabilir ve paylasilabilir..

ElimiZden geldigi kadar bizlere destek vermek duser..

Lutfen bu tarz konularda birbirimize yardimci olalim..
Bizlerde ayni duruma dusmus ve çare ariyor olabilirdik suan.

Saygi ve sevgilerimle..

Teşekkürler serkan abi bugun servise götürdüm akünün ömrü bitmiş yağ filitresi yıkanmış enjektörde aküdeki kabloların temassızlığı imiş yardım eden etmeyen herkeze teşekkür ederim

Iyi o zaman sevindim fazla bir sıkıntı yokmus o zaman..hadi bununla gecmis olsun

Geri