petshop

çok acil yumurta var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gkhnyvz88 tarafından 6 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    ankara
    merhaba,

yeşil kuşumun yanında 3 erkek vefat etti şimdiye kadar o yüzden dişi kuşum taşıyıcı olabilir düşüncesiyle tek bıraktım. Erkeğin öleli 3 hafta oldu yaklaşık olarak. Bugün eve bir geldim üstünü örtmek için yerde yatıyordu korktum birde ne göreiym 3 yumurta var sanırım altındada 1 yumurta var. rahatsız etmemek için yakınlaşmadım.

ne yapmam lazım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:03 -->-> Daha önceki mesaj 20:56 --

yuvalık filan yok bu arada

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:12 -->-> Daha önceki mesaj 21:03 --

güncelldir.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    318
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    Kızgınlık yumurtası işte kuş kizismis sağlam bir erkek ole yavru alınır dediğiniz gibi tasiyicida olabilir

3. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    ankara
    yani yanına bir kızgın erkekmi alayim?

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    318
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    Ben olsam öyle yapardım ama kafesi de degisirdim ya da iyi ce bi sıcak kaynar su ile yikardim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:31 -->-> Daha önceki mesaj 21:31 --

Tunekleri yemlikleri sulugu degisirdim

5. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    ankara
    kafes eski kafesimdi. birtane çifthanem vardı normalde her hafta eskilerden hatırlarsın belki hep yıkardım. En son aldığm kuşcu çok üstüne düşme kafes temizliğini 2 haftada bir yapmaya başla kendi hallerine bırak strese girmesin demişti. bu yumurtalar boştur zaten o zaman kızgın erkek bulmam lazım:)

Sayfayı Paylaş