Karadeniz Pet

çok acil yumurta var

gkhnyvz88

Meraklı Üye
merhaba,

yeşil kuşumun yanında 3 erkek vefat etti şimdiye kadar o yüzden dişi kuşum taşıyıcı olabilir düşüncesiyle tek bıraktım. Erkeğin öleli 3 hafta oldu yaklaşık olarak. Bugün eve bir geldim üstünü örtmek için yerde yatıyordu korktum birde ne göreiym 3 yumurta var sanırım altındada 1 yumurta var. rahatsız etmemek için yakınlaşmadım.

ne yapmam lazım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:03 -->-> Daha önceki mesaj 20:56 --

yuvalık filan yok bu arada

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:12 -->-> Daha önceki mesaj 21:03 --

güncelldir.

Kızgınlık yumurtası işte kuş kizismis sağlam bir erkek ole yavru alınır dediğiniz gibi tasiyicida olabilir

yani yanına bir kızgın erkekmi alayim?

Ben olsam öyle yapardım ama kafesi de degisirdim ya da iyi ce bi sıcak kaynar su ile yikardim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:31 -->-> Daha önceki mesaj 21:31 --

Tunekleri yemlikleri sulugu degisirdim

kafes eski kafesimdi. birtane çifthanem vardı normalde her hafta eskilerden hatırlarsın belki hep yıkardım. En son aldığm kuşcu çok üstüne düşme kafes temizliğini 2 haftada bir yapmaya başla kendi hallerine bırak strese girmesin demişti. bu yumurtalar boştur zaten o zaman kızgın erkek bulmam lazım:)

Geri