petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çok acil yumurta var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gkhnyvz88 tarafından 6 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    merhaba,

yeşil kuşumun yanında 3 erkek vefat etti şimdiye kadar o yüzden dişi kuşum taşıyıcı olabilir düşüncesiyle tek bıraktım. Erkeğin öleli 3 hafta oldu yaklaşık olarak. Bugün eve bir geldim üstünü örtmek için yerde yatıyordu korktum birde ne göreiym 3 yumurta var sanırım altındada 1 yumurta var. rahatsız etmemek için yakınlaşmadım.

ne yapmam lazım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:03 -->-> Daha önceki mesaj 20:56 --

yuvalık filan yok bu arada

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:12 -->-> Daha önceki mesaj 21:03 --

güncelldir.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kızgınlık yumurtası işte kuş kizismis sağlam bir erkek ole yavru alınır dediğiniz gibi tasiyicida olabilir

3. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    yani yanına bir kızgın erkekmi alayim?

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ben olsam öyle yapardım ama kafesi de degisirdim ya da iyi ce bi sıcak kaynar su ile yikardim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:31 -->-> Daha önceki mesaj 21:31 --

Tunekleri yemlikleri sulugu degisirdim

5. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    kafes eski kafesimdi. birtane çifthanem vardı normalde her hafta eskilerden hatırlarsın belki hep yıkardım. En son aldığm kuşcu çok üstüne düşme kafes temizliğini 2 haftada bir yapmaya başla kendi hallerine bırak strese girmesin demişti. bu yumurtalar boştur zaten o zaman kızgın erkek bulmam lazım:)

Sayfayı Paylaş