Karadeniz Pet

çok acil

berkecakil

Meraklı Üye
arkadaşlar yumurtadan ses geliyor fakat daha çatlamamış. 3 yumurtadan kuşlar çıkamadı acaba yumurtayı kırsam mı

Bence kirmayin. Kanamaya neden olursunuz yavru ölür yine. Birakin en iyisi

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hiç ellemeyin zarar verebilirsiniz benimkide öyle olmuştu gece yumurtadan sesler çıkıyordu sabah bi kalktım yavru yumurtadan çıkmış :)

daha önceden 3 yavru yumurtadan çıkamadı öldü sanırım. şimdi bir yumurtadan daha ses geliyor bununda ölmesinden korkuyorum. dün yumurtaları hafif ıslamıştım kabuk biraz yumuşasın diye inşallah yumuşamıştır. ne zamana kadar bekleyeyim çıkmazsa müdehale edeyim. ayrıca anne içgüdüsel olarak kırılmaya yardım etmez mi

aga ses cok geliyorsa sen müdahile et ama ses geliyorsa nemden dolayı çıkamıyordur belkin
ÖNCELİKLE yumurtadan ses gelecek yani ötecek yavru kurdan yardımıyla yumurtayı deleceksin DİKKAT:yumurtayı deleceğin yer sivri olan yer değil yuvarlakımsı olan yeri deleceksin sakına sivri olan yeri delme ve ışığı acık tut deldiğinde anne yumurtayı kırıp çıkartacaktır yavruyu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:18 -->-> Daha önceki mesaj 21:36 --

arkadaşlar yumurtadan ses geliyor fakat daha çatlamamış. 3 yumurtadan kuşlar çıkamadı acaba yumurtayı kırsam mı

soçnuç ney oldu

Kuluçkanın kacıncı gününde ses gelen yumurta

Geri