petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çok acil

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve berkecakil tarafından 8 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. berkecakil

berkecakil Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar yumurtadan ses geliyor fakat daha çatlamamış. 3 yumurtadan kuşlar çıkamadı acaba yumurtayı kırsam mı

2. Gokay Akgul

Bence kirmayin. Kanamaya neden olursunuz yavru ölür yine. Birakin en iyisi

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. M.Halik Kara

Hiç ellemeyin zarar verebilirsiniz benimkide öyle olmuştu gece yumurtadan sesler çıkıyordu sabah bi kalktım yavru yumurtadan çıkmış :)

4. berkecakil

berkecakil Member

Beğenileri:
    0
    daha önceden 3 yavru yumurtadan çıkamadı öldü sanırım. şimdi bir yumurtadan daha ses geliyor bununda ölmesinden korkuyorum. dün yumurtaları hafif ıslamıştım kabuk biraz yumuşasın diye inşallah yumuşamıştır. ne zamana kadar bekleyeyim çıkmazsa müdehale edeyim. ayrıca anne içgüdüsel olarak kırılmaya yardım etmez mi

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    aga ses cok geliyorsa sen müdahile et ama ses geliyorsa nemden dolayı çıkamıyordur belkin
    ÖNCELİKLE yumurtadan ses gelecek yani ötecek yavru kurdan yardımıyla yumurtayı deleceksin DİKKAT:yumurtayı deleceğin yer sivri olan yer değil yuvarlakımsı olan yeri deleceksin sakına sivri olan yeri delme ve ışığı acık tut deldiğinde anne yumurtayı kırıp çıkartacaktır yavruyu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:18 -->-> Daha önceki mesaj 21:36 --

soçnuç ney oldu

6. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuluçkanın kacıncı gününde ses gelen yumurta

7. sampiyon

sampiyon Guest

kardeşim ben elleme derim

Sayfayı Paylaş