Karadeniz Pet

cok acill Allah askina bakin

Berşan KENAR

Paylaşımcı Üye
kusum cok kotu halde anneannem aradi kus cok kotu esi dovuyo diye. alar topar gittim aldim getirdim. suan cok halsiz ele aliskin bir kus omuzumda bana siginil uyuyor cok halsiz bir sekilde ara sira otuyor yemek felan yemede sikinti yok hatta biraz kilo almis sisko olmus gagasi koyulasmis ve tuylerinin alti mosmor. ne yapmam lazm aldim geturdim hemen eve vitamin aldim suyuna koydum sirkeyede baaliyacagim acaba kurumami ve baya bi ishal bulundugum yerde kusdan anlayan veteriner yok diye biliyorum ne yapmaliyim.

79d8fb6fe18da0afa8d278de480d1557.jpg

4200a829947343bd09ad61c8b911fe75.jpg

Sent from my SM-G313HY using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:50 -->-> Daha önceki mesaj 13:31 --

yardim yokmyu

Hayvan aç kalmış sanki sırf üre atmış. Ama bilenler cvplasa daha iyi

ure atmak nedir

Benim kuşumun dün aynısı oldu. Normal dolu suyunun açıkta kısmına 1-2 damla organik elma sirkesi damlattım. O kısmından içince yine normal su koydum. Ve her zamanki yemini yemeye devam etsin. Suan benimkinde düzelme var. Ama sarı kısmı icin kuştan anlayan bir veterinere danışın ilaç önerebilir. Sirke kısmına gelirsek siz de araştırın ben cok tecrübeli degilim mutlaka kullanın diyemem ama bende ise yaradı

zaten 1 saat once suyuna elma sirkesi koydum. dunde patates yedirdim ishali icin kurumadan korkuyorum. tuyunun altindaki deri mor. dayak yefi diyemi boyle anlayamadimda ya anlayan yokmu kesin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:13 -->-> Daha önceki mesaj 15:54 --

artik tunektede duramiyor hep asagida ya hic bilen yokmu ALLAH askina ya

usutmus olabilir belki. biri yazmisti sicak havluya sariyomus kusu. havluyu isitin utuyle falan, cok yakmasin. kusu ona hafifce sarip bekletebilirsiniz biraz. sicak tutun. soba vs ne varsa ona biraz yakin dursun.aspur ya da dal dari varsa verin daha kolay kirar. elinizden yedirin, yedigini gorun. ac kalmasin. pirinci haslayip o hasladiginiz suyu suluguna koyun ondan icsin icerse. evde bunlari yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
usutmus olabilir belki. biri yazmisti sicak havluya sariyomus kusu. havluyu isitin utuyle falan, cok yakmasin. kusu ona hafifce sarip bekletebilirsiniz biraz. sicak tutun. soba vs ne varsa ona biraz yakin dursun.aspur ya da dal dari varsa verin daha kolay kirar. elinizden yedirin, yedigini gorun. ac kalmasin. pirinci haslayip o hasladiginiz suyu suluguna koyun ondan icsin icerse. evde bunlari yapabilirsiniz.
bunlari uygulayacimda vucudunun morlugu usutmeden mi kaynakliyo ki ben kurumadan korkuyorum

Geri