petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çok acill yardımm. kızım badem çok cazgır çıktı arkadaşına rahat vermiyor gib ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bilge Fidan tarafından 20 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Bilge Fidan

Arkadaşlar dün akşam kızım bademin yanına erkek getirdim[​IMG] aynı buna benziyor boynunda lacivert benekleri var kuyruğuda koyu bir maviye çalıyor. resmini şuan paylaşamıyorum işyerinde olduğum için. bademin yanına dün akşam koydum ama bizim kız sanırım kafesini paylaşmak istemiyor. önce birbirlerinin gagalarıyla uğraşmaya başladılar, anlaştılar sandım ama ikiside birbirini rahat bırakmıyor. sürekli gagalarıyla uğraşıyorlar ve birbirlerine ötüyorlar. hatta kızım badem çapkının kuyruğunu gagalıyor vs. çapkın biraz korkmuş gibi. anlaşamıcaklar mı bilmiyorum. daha sonra çapkını kendi kafesine koydum , kafeslerini birbirlerine yaklaştırdım bu sefer de birbirlerine ulaşmaya çalışıyorlar. açıkçası birbirlerinden hoşlandılarmı hoşlanmadılar mı çözemedim. bu arada badem 7 aylık çapkın ise 1 yaşında :) bana bu konuda yardımcıı olmanızı istiyorummm:)

2. Tuan MAKSEL

sen kuşları yan yana koy birkaç gün beraber dursunlar ozaman anlarsın. anlatdıkların suanda normal şeyler.korkulcak bir durum yok kuşlar birbirlerine yabancılar alışmaya başlarlar.

3. Bilge Fidan

anladım. birbirlerine zarar vericekler diye korkuyorum. araları bir iyi bir kötü gibi sanki. ikiside tek başına yaşamaya alışmılar çünkü

4. Tuan MAKSEL

ufak tefek gaga darbelerınden bısey olcagını zannetmiyorum. ilk aşklar kavgayla başlar :D

5. Bilge Fidan

bende öyle umuyorum :p

6. ens

ens Guest

dişinin yanına erkek koydugun ıcın olmus aynı sorun bendede oldu dısı kendı kafesıne kımseyı kabul etmez bu normalden fazla zaman alır erkegın kafesıne o yuzden hep dısı konur

7. Bilge Fidan

ikisininde ayrı ayrı kafesleri var. çapkının kafesi biraz ufak olduğu için bademin yanına erkeği koydum. o zaman tam tersini mi yapmam gerekiyor şimdi :D

8. ens

ens Guest

ewt cunku kafes erkekgın hakımıyetınde olmalı

Sayfayı Paylaş