petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çok acill !!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BOZKURT36 tarafından 7 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. BOZKURT36

BOZKURT36 Guest

ÇOK ACİL YARDIM !!!Muhabbet kuşum ayakları tutmuyor ishal . kuşçuya gittim ilaç verdi suyuna kattım. Ama suyu içmiyor zorla içirmeye çalışıyorum içmiyo elimi ısırıyor. Ve hastalığı daha ilerledi yan düştü . bu arada 2 kuşum var kafeste hep telleri asılıp duruyodu karton kutuyo koydum ikisinide . Ne yapmalıyım ??

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bir yere çarpma durumu falan olmuş olabilir.. muhtemelen kusunuz felc gecirdi... iştahsızlık ve yem yiyememe sorunları yaşabilirsiniz. onu taze besinlerle beslemek ve B vitamini vermek zorundasınız.. 1 hafta kadar beslenmesini sagladıktan sonra fizik terapiye başlamanız gerekiyor. Cok büyük gecmis olsun..

3. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    ishal çok ilerlemiş, ilacı direk ağzına her 15 dakika da bir damla damlatın ama bu aşamadan kurtarma şansınız çok az, muhtemelen yem de yemiyordur artık...

Sayfayı Paylaş