petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok az yem yemesi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Hüseyin gündüz tarafından 23 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Hüseyin gündüz

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar iyi geceler :)
    5 aylık bi dişi kuşum var kuşu ilk aldığımda elimden yem yediriyordum şimdi kendi yemliginden yiyor ama şöyle bir sorun var çok çok az yiyor yani aşırı az .
    Daha önce erkek kuş beslemistim erkeğin 2 günde yediğini bu neredeyse 5-6 günde yemiyor .
    Kabuklardan dolayı düşündüm her ne kadar sürekli uflesemde değişmedi
    İlk aldığımda elimden yediğinde çok daha fazla yiyordu ve kuş ilk geldiğinde kafes tabanindan yemeye aliskindi bununla bi ilgisi olabilir mi veya bi sefer kabuksuz yem denemelimiyim ?

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    Merhabalar;
    kuşunuza haftada 2 gün vitamin takviyesinde bulunun iştahını açar. her kuşun potansiyeli bir değildir her insanın bir olmadığı gibi... o yüzden bırakın istedi gibi yesin içsin sağlığı yerinde oldu sürece zayıf ve enerjik kuştan korkmayın kabuksuz yem sağlıksızdır tavsiye etmem.

3. Hüseyin gündüz

Beğenileri:
    1
    Vitamin suya katılanlardan mı ?

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    evet. ayrıca mevsimsel meyveler doğal vitaminlerdir

Sayfayı Paylaş