Karadeniz Pet

Çok az yem yiyor zayıfladı

zafer

Meraklı Üye
Arkadaşlar son bi iki aydır sürekli şehir dışına çıkıp geliyorum o yüzden ben çok ilgilenemiyorum ama ailem çok sevdiği için en benm kadar ilgileniyor ama iştahı kapanmış çok az yem yiyor zayıflamaya başlamış sürekli kafesi acik istediği zaman kafese girer çıkar çok haraketli herhangi bi hastalık belirtisi yok ama zayıflamak yem çok yememesi beni korkuttu tekrar iştahını açmak için ne yapmaliyim

Hareketlerinde ve dışkısında sorun yoksa telaş etmeyin. Son zamanlarda havaların çok sıcak olması etkileyebilir. Benim kuşlarda sıcak günlerde daha az yemeye başladı.

Hareketlerinde ve dışkısında sorun yoksa telaş etmeyin. Son zamanlarda havaların çok sıcak olması etkileyebilir. Benim kuşlarda sıcak günlerde daha az yemeye başladı.

Allah a şükür çok hareketli sürekli gelip oynuyor dışkısı da normal ama yem yemeyince endişelendim açıkçası

muhabbet kusları sogukta fazla yem yerler sıcakta verdıgınız yemınde onemı var tabı yem yemelerı azalabılır.tabi kusunuzun hasta olup olmadıyla alakalı bı yorum yapılması güc ve yorum yapmak bana göre yanlış.kusunuzun hal ve haraketlerınde bır sorun oldugunda rahat gozunuze batar nasılkı yem yemesı ve zayıflamasını anladıgınız gıbı takipte kalın maşallah kusunuza

Tesekkur ederim yorumlarınıza şuan bi hastalık belirtisi yok inş sadece sıcaklardan dolayidir

Geri