petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok az yem yiyor zayıfladı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve zafer tarafından 18 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. zafer

zafer Member

Beğenileri:
    9
    Arkadaşlar son bi iki aydır sürekli şehir dışına çıkıp geliyorum o yüzden ben çok ilgilenemiyorum ama ailem çok sevdiği için en benm kadar ilgileniyor ama iştahı kapanmış çok az yem yiyor zayıflamaya başlamış sürekli kafesi acik istediği zaman kafese girer çıkar çok haraketli herhangi bi hastalık belirtisi yok ama zayıflamak yem çok yememesi beni korkuttu tekrar iştahını açmak için ne yapmaliyim

2. ali sağlam

Beğenileri:
    0
    Hareketlerinde ve dışkısında sorun yoksa telaş etmeyin. Son zamanlarda havaların çok sıcak olması etkileyebilir. Benim kuşlarda sıcak günlerde daha az yemeye başladı.

3. zafer

zafer Member

Beğenileri:
    9
    Allah a şükür çok hareketli sürekli gelip oynuyor dışkısı da normal ama yem yemeyince endişelendim açıkçası

4. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    muhabbet kusları sogukta fazla yem yerler sıcakta verdıgınız yemınde onemı var tabı yem yemelerı azalabılır.tabi kusunuzun hasta olup olmadıyla alakalı bı yorum yapılması güc ve yorum yapmak bana göre yanlış.kusunuzun hal ve haraketlerınde bır sorun oldugunda rahat gozunuze batar nasılkı yem yemesı ve zayıflamasını anladıgınız gıbı takipte kalın maşallah kusunuza

5. zafer

zafer Member

Beğenileri:
    9
    Tesekkur ederim yorumlarınıza şuan bi hastalık belirtisi yok inş sadece sıcaklardan dolayidir

Sayfayı Paylaş