Karadeniz Pet

Çok Büyük Şansızım

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
Söze nereden başlayacağımı bilemiyorum açıkcası, ama hemen konuya gireyim ben. Hayatım boyunca bütün uğursuzluklar beni buluyor, çocukken mahallede mahalle maçı yapardık bir tek benim çektiğim top patlardı. Orta okul dönemlerimde babamın amcasına "Maşallah sana birşey olmaz, sen bizi bile gömersin amca" dedikten 8 saat sonra vefat etmesi beni çok kötü etkilemişti. Lise döneminde bir kıza aşık olduktan sonra ailesinin trafik kazası geçirmesi :( Örneğin kendi forum sitemde herşeyin dört dörtlük olduğunu söyleyenler var, fakat kimse takılmadı bu zamana kadar. Adamın açıklaması "Abi site çok güzel, çok hoşuma gidiyor ama takılmak içimden gelmiyor."

Geçenlerde ise havuza gittik, Kayseri'liler bilir Şirin Aquapark'ta 2 havuz olur. Her neyse içeri girdik 35-40 kişi civarında insan vardı iki havuzda eşit derecede doluydu. İçeri girdik bizim girdiğimiz havuzda kimse yok? Biz çıkıyoruz millet çoğalıyor, şimdi anlamadığım Maganda falan olsak 3 kız gelip "Su çok mu soğuk yaaa" diye soracağını sanmam. Onlar ile muhabbetleri geçelim, havuzdan çıktık 1,5 km otobüse yürüyoruz. Gittiğimiz yer ise yolun kenarları topraklı yol, karşıdan bir bayan geliyordu biz ise normal gidiyorduk ve birden topraklı yola girip orayı dolaşmaya başladı. Acaba bende bir sorun mu var? Yoksa insanlarda mı sorun? Yoksa çevremde mi? Bana vereceğiniz gaz ile gidip şu an arkadaşlarımı dövebilirim. F1F1F1 :(

Abi gitt çok pis dov ağzını burnunu kır çıplaksan kız kıllardan korkmuştır :( bak ağlıyom şimdi.s

Abi gitt çok pis dov ağzını burnunu kır çıplaksan kız kıllardan korkmuştır :( bak ağlıyom şimdi.s

Emrecan çıplak değildim biz havuza kabanlarla falan giriyoruz. Bizde adet böyledir o yüzden kıl görünmez, psikopatmısın len tabii çıplaktık. Otobüs durağına kadar da sadece pantolon vardı üzerimizde birşey yoktu.

Emrecan çıplak değildim biz havuza kabanlarla falan giriyoruz. Bizde adet böyledir o yüzden kıl görünmez, psikopatmısın len tabii çıplaktık. Otobüs durağına kadar da sadece pantolon vardı üzerimizde birşey yoktu.
belki çıkınca kurulanıp üstünü giyip çıkmışınndır her neyse git döv ağzını burnunu kır o kızada selam söyle onuda döv kılları kes şekerpareyi baklava yap kas yap kız senin şerite geçer :cool:

Tevfik harbi alem adamsın :) Senin şansta harbi sıkıntılı haberin olsun :)

belki çıkınca kurulanıp üstünü giyip çıkmışınndır her neyse git döv ağzını burnunu kır o kızada selam söyle onuda döv kılları kes şekerpareyi baklava yap kas yap kız senin şerite geçer :cool:

Sen bizi herhalde Tevfik İvedik sandın? Ben Arnold gibi adamım len baklavalarım vardı sporu bıraktım şimdi ise tekrar gidiyorum. İnsan gibi çalışmıyom salonda :) Tıheeyy :D

Tevfik harbi alem adamsın :) Senin şansta harbi sıkıntılı haberin olsun :)

Abi daha neler neler, bunlar sadece aklıma gelenler. 2004 yılında internet eve geldi, ilk önce internet bağlanmıştı 1 hafta geçti aradan bilgisayar geldi o heyecanla kuruldu falan daha sonra internet gitti 1 hafta, o geldi bilgisayarın ekran kartında sorun çıktı. Var birşey ama anlayamadım tam olarak :)

Sen bence hocalık olmuşsun :) git bi okut üflet kendini :)

Abi bi hocaya görün istersen.

2 gün önce yanındaydım.

Sen bence hocalık olmuşsun :) git bi okut üflet kendini :)

Abi bugünde gidecem Çarşamba yani, ama kafam için gidiyorum. Kafamda egzama çıkmış, bunlar normal insan hastalığı falan değil. Ama kadın okudu üfledi, bir güzel tükürdü gibi kafama miğden bulanabilir arkadaş, kızsan; "aayyy bu ne yaaa" da diyebilirsin. Ama yer gök dua ile ayakta duruyor, valla gittim okundum şimdi kaşıntım falan kalmadı. Bu çarşamba daha sonra 2 hafta çarşamba daha gidecem sonra inşAllah geçecek, Allah izin verirse - Amin.

Bi anlatır mısın Tevfik abi varya senın hayatından film olurmuş. Serkan abi sen anlat senden ne çıkacak romanmı artık :)

Geçmişler olsun Tevfik abi :)

Son düzenleme:
Tevfik sen beni gece gece güldürdün , Allah ta seni ömür boyu güldürmekten ayrı koymasın..İşin gücün rast gelsin :)

Bende şanssızım ama hikayem yok galbadüşüneyim bakalım. ben hep korku içeririm..

Ben Allah a şükür tam tersi çok ballıyımdır tabiri caizse :)

Örneğin bu sene tatildeyken deniz gözlüğümü götürmeyi unutmuşum , ordan alıp almama konusunda kararsız kaldım , hanım al gitsin dedin bende aldım ve denize girdiğim ilk dakka 100 lira para buldum denizden :)

Antalya da oturuyordum , Ankara ya taşındım buradaki arkadaşlarım iş arıyor ve bilindik iş sitelerine başvuyor aylarca bekliyorlar ses yok..Ben cansıkıntısına cv hazırlayıp 3 yere başvurdum üçüde 3 gün içinde dönüş yaptı görüşme için :)

Kuşlarla ilgili anımı anlatayım , geçen sene birisine eş kuş verdim yavrudan yaptım ve 1 sene çocuk bekledi , bana abi bu yavrulamıyor napalım nedelim dedi , aldım eve getirdim 10 gün sonra yumurtladı ve 6 yavru çıkarda , çocuğa söyledim kafayı yedi :)

Arabalara ayrı bir tutkum vardır ve ne hikmetse aldığım arabaları ilana koyduğumun 1. veya 2. günü araba satılır..Aynı arabanın sahibide bana aylarcailanda kaldı 1 kişi aramadı der çoğu :)

Allah a şükür bu ve benzeri olaylarım çoktur ve genelde Allah a şükür şansım yaver gider :)

Saygı ve Sevgilerimle..

Ali sana da çok geçmiş olsun diyorum kardeşim,

Geçenlerde de spor salonunda ben 3 metre ayna vardı onu kırdım. Aletin adını bilmiyorum ama Kanat ve Omuz çalışıyordum. Koca demir bir fırladı elimden 4 kişinin kafasını sıyırdı da gitti. :)

Serkan abi canını yerim :) Gülmek iyidir abi de bunlar hep başımdan geçen şeyler, normalde yaşadıklarım çok trajikomik olaylar var. Hoca'ya okunmaya gitmiştim daha önce o yoktu torunu vardı, yani kıza hiç bir gözle bakmadım. Anam iyice süzmüş kızı, her neyse bu gittiğimizde de benim yanında olduğumu unutmuş diyor ki; "Geçen geldiğimizde kapalı güzel bir kız vardı, kaşı gözü kalem gibi. Nerde o?" Anamı dürttüm yanımda duruyor, görücüye mi geldik hayırdır diye fısıldadığımda ise "Sen burdamıydın" cevabını aldım. :) Aslında çok şükür hastalığı falan yok ama bir an dalgınlığına geldi, 1,86 boyundaki eşşek kadar adamı göremedi.

Yaa Tevfik harbi teyzede az değil haa :) hemen arada kaptıracak kızı sana..Anneler hep böyle valla..

Abi düşünsene kafamı okuması için giriyorum içeri, kızı alıp çıkıyoruz. Valla dediğin gibi abi, yaşın geçti artık senin yaşında adam mı kaldı diyor ama mahalle full bekar erkekten geçilmiyor.

Yaa ne alakası var bende onu anlamıyorum.Annemde aynı düşüncede abime kız arıyor :).Ben şuan 29 yaşındayım 3.5 sene oldu evleneli..Abim 32 yaşında ama bekar..Bu iş kısmete bakar o bu hikaye..Ne yaparsan yap kısmetin açılmadıysa evlenemiyosun..