petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok buyuk ve sulu dışkılar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve 3129 tarafından 3 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. 3129

3129 New Member

Beğenileri:
    0

Merhabalar bugün diğer muhabbet kuşumun dışkıları dikkatimi çekti çok büyük ve sulular. Kuşum 1 yaşında dişi ve hiç çiftleştirmedik. Bu dışkıların sebebi ne olabilir? Kızgınlık dönemiyle bir ilgisi olabilir mi ? Gagasının da fotoğrafını koydum kızgınlık dönemine girmiş midir ? İlaç kullanmalı mıyım dışkıları için? ( halsiz durmuyor pek kuyruğu filan da dik) iyi günler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:10 -->-> Daha önceki mesaj 15:03 --

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

2. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    girmiş girmiş yanıyor :).zannedersem kızgınlık yumurtası yapacak.öğrendiğim kadarıyla büyük dışkı yumurta habercisi.

#2 bysmtnc, 3 Şubat 2015
    Son düzenleme: 3 Şubat 2015
  3. can gülerer

can gülerer New Member

Beğenileri:
    0
    kafesin içine gazete sermeseniz iyi olur muhabbet kuşları kemirdiğinde mürekkebi zararlı illa sericekseniz peçete serebilirsiniz

4. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kuş kızışmış hemde ne kızışmış alev alev yanıyor baksanıza siyah olmuş resmen :) bence eş alın kısa sürede yavru alırsınız
    bu dışkılar kzıgınlıktan dolayı olabilir ama siz yinede resim koyun belki ishal vs hasta olmuş olabilir Allah korusun siz fotoğraf koyun dışkıların emin olalım

5. 3129

3129 New Member

Beğenileri:
    0

http://i.hizliresim.com/RX1mGo.jpg

http://i.hizliresim.com/14V13D.jpg
    http://i.hizliresim.com/gn2dg3.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:17 -->-> Daha önceki mesaj 18:15 --

Hiç kafesinin yerine bile inmediği için mürekkebinden zarar göreceğini de düşünmüyorum

6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
  7. mehmetkaraca

mehmetkaraca New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kusum kizginlik oncesi hacimce buyuk diski yapiyordu. Kafese yumurtladigindan kafese diski yapmayip, disari cikardigimda yapiyordu. Disarda bulundugu surede diskisi normale donuyordu. Eger o yuzdense yumurtlayabilir. Eselenme var mi ? Gaga tasina ilgisi arttimi ? Kizginliktan cikmasi icin ben yulaf yedirdim. 4 defa yumurtaladiktan sonra normale dondu.

Fotograftan anlasilmiyor. Forumda buyuk diski diye aratirsan bununla ilgili gorseller olan konular var. Ordan daha dogru kiyas yapabilirsin bence. Saygila

Sayfayı Paylaş