Karadeniz Pet

Çok Çirkin Bence Bakmayınnn :)

Serkan ERKAN

Onursal Üye
Arkadaşlar hobi odamın yeni misafiriyle sizleri tanıştırmak istedim :) Umarım beğenirsiniz , biraz çirkin ama idare edin artık :)

3446nmd.jpg

2aikj9i.jpg

34pmc86.jpg

b9ey2x.jpg

2pr8jdh.jpg

Hııımmmmmmmmm :D
Maşallah.

tüy değiştirdiği için kafası biraz çikin :)
MaşaAllah...

aldım haberini hayırlı olsun bu kuş girdi ya bi kuş çıkması lazım beyaz çıkar heralde artık yer yok tu ya

aldım haberini hayırlı olsun bu kuş girdi ya bi kuş çıkması lazım beyaz çıkar heralde artık yer yok tu ya

Murat abi ilana satılık olarak koyduğum dişi jumbo vardıya yeşilli , ona eş olarak aldım ..hayvan tek başına yumurtladı :)

yok abi bitane daha varya ilanda yeşil...

görmedim hani hepsini almamışız ayıp etmişiz yavvvv

ilk resimde solda bi mavi kuyruk gördüm o ne şunları bi yanyana çekde bakalım alacamız tutar belki

Abi bu kuşun asıl beraber büyüdüğü eş sizde duruyor :) ben emanet bıraktımya size şuan sizede olan mavi erkek kuş bunun eşi..Biri sizde biri bende dursun o şekilde satalım diye bırakmıştım halen sizde :)

haaaaaaaaa la o guşda maşallah bek mazlum mal gibi duruyo

Hey. Massallah alah nazarlardan saklasin

Abi 1 aylıkken bu ikisini yani bu yeşil ve sizdeki maviyi bursadan getirttim 300 liraya..show a dönünce satmaya karar verdim..Şimdide dişi kendi kendine yumurtlayınca kıyamadım aldım bu erkeği yanına..

bi koy yanyanada bi bakalım alırız belki tabi hala satlıksa

Murat abi neyden bahsediyon kuş zaten sende değil mi yavvv :) bunlar işte ,

epp195.jpg

lan moruk neyin kafasını yaşıyon aldığın erkekle yan yana zaten bende olanı biliom malmıyız la onu anlamayacak kadar

Geri