Karadeniz Pet

Çok Çirkin Bence Bakmayınnn :)

Estafurullah abi ne haddime aşk olsun ...

f4epes.jpg

fiyatlarını özelden yazdım :)

Abowww şu güzelliğe bak su asillige bak maşallah.. nerden buluyonuz abi böyle kuşları ya :)

Serkan abi bu ciften olacak yavrulardan zeytin yeşili cikarsa kimseye satmiyosun ben aliyorum abi anlastik sanirim :)

Serkan abi bu ciften olacak yavrulardan zeytin yeşili cikarsa kimseye satmiyosun ben aliyorum abi anlastik sanirim :)

Ayıp ettin kardeşim , inşallah hele bi çıksın yavrular bakarız hal çaresine :)

Hepinize beğenilerinizden dolayı teşekkür ederim..

o kuşlar serkanda galırsa ziytin yeşilide olursa size verir ama galacağını hiç sanmıyom ziytinide çekirdeğide bana kalır gibi

Ahhh abi ahh yaktın beni :) Ulen arkadaş şu sitede adam akıllı ilan açamayacakmıyım ben :) Evde daha ne ingilizler ne jumbolar yatıyor ama gel gelelim resim koyamıyorum , malum tehlike :)

Bizde yalan olmaz abiii :)

benim kuşun ikizi olabılır bu :) ıhtıyacım olan renk demıstın hemen hemen aynısını bulmuşsun hayırlı olsun cok hoş kuş..

Evet kardeş sanada msj atmıştım ama il farklı işte :) neyse sağlık olsun bi şekilde hallettim..

Saol Muhammet im..

Numan çaktırma aramızda kalsın ama bu erkeğin zeytin yeşili yavrusuda var bende :) zulada duruyor ama kendime damızlık olarak ayırdım , şuan 2 aylık :)

Geri