Karadeniz Pet

cok cok acil

serkan burcu

Meraklı Üye
Arkadaslar kusum bi kac gundur halsizdi yem yemiyodu paylasmistim bugun eve geldim kafesin dibinde garip bi ses cikariyo hayatta inmez dibine hic durmaz biliyorm aldim elime kursagi bos ishalde baslamis hemen suyuna ilacini koydum icirdim petegin üzerine koydum belki sicak iyi gelir diye video nasil ekleniyo lutfen yardim edin ölmesinn..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:05 -->-> Daha önceki mesaj 20:29 --

Hasta: YouTube

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:06 -->-> Daha önceki mesaj 21:05 --

Hasta: YouTube

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:12 -->-> Daha önceki mesaj 21:06 --

................

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:19 -->-> Daha önceki mesaj 21:12 --

Lütfen biri bisey desin..

videonuz gizli acilmiyor

sanırım ishal olduğunuda dediniz ondan dolayı ishali kesmeye bakın. Tabi üstadlar daha iyi bilir ama bende geçen hafta böyle bir kuşumu kaybettim ama benimki gelişim problemide vardı felç geçirdi :( patates haşlayın
pirinç lapası suyuna atın diyor kimisi kimiside türk kahvesi suyuna katın diyor.

sıcak tutun muhakkak

Yem disinda hic birsey yemezki patates falan mumkun deil ama suyuna kahve katabilirm

ishal kesmekle ilgili konulara bakmanızı tavsiye ederim. Çünki kimi arkadaşlar kahvenin zararlı olduğunu söylüyor.

Okudum onlari onlardada suyuna kahve katmanin iyi gelecegini yaziyo

Kuşunuz İshal İse Popo Kısmının Resmini çekip atarmısınız ?

daha iyi yardımcı oluruz.

Kuşunuz İshal Gibi Gözüküyor İlaç Vermeniz Gerekiyor Çok Birşeyi Yok Daha Yavru Olduğundan Halsiz olabilir,tünekte duramama gibi vs.

İlaç verin bir şeyciği kalmayacagını düşünüyorum arkadaşlar daha iyi bilirler tabi onlarında görüşlerini almak iyi olacaktır.

Kendinme Kuşunuzun Çok Bir şeyi yok Dediğim gibi ishal durumuna karşı ilaçlar var birde vitamin verin,enerjisini yerine getirir.. bir şeyciği kalmaz inşallah :)

Kuşunuz İshal Gibi Gözüküyor İlaç Vermeniz Gerekiyor Çok Birşeyi Yok Daha Yavru Olduğundan Halsiz olabilir,tünekte duramama gibi vs.

İlaç verin bir şeyciği kalmayacagını düşünüyorum arkadaşlar daha iyi bilirler tabi onlarında görüşlerini almak iyi olacaktır.

Kendinme Kuşunuzun Çok Bir şeyi yok Dediğim gibi ishal durumuna karşı ilaçlar var birde vitamin verin,enerjisini yerine getirir.. bir şeyciği kalmaz inşallah :)

Ins. Dediginiz gibi olur vitaform aradim kizilayda hic bir yerde bulamadim avidare aldim simdi kattim suyuna umarim ise yarar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:17 -->-> Daha önceki mesaj 20:20 --

...: YouTube
simdide surekli inliyo

Ishale çok iyi gelir
Normal zamanda da verirseniz ishale karşı korur

Daha önce hic duymamistim bisrylerde yese belki cabuk toplicak ama yemiyo

Daha önce hic duymamistim bisrylerde yese belki cabuk toplicak ama yemiyo
Yem olarak bi sure aspur verin birde sulugina 5-6 damla elma sirkesi damlatin ilk etapta agzina 1 damla damlatin kendine gelsin

Geri