Karadeniz Pet

Cok Cok Cok acil hastami (yavrular var)

yumurta var gibi aynı :D başka foto atarmısın o tam net değil hep mi öyle kabarık duruyor

yumurta var gibi aynı :D başka foto atarmısın o tam net değil hep mi öyle kabarık duruyor
Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
bu da diger resim nolur yardim edon bir kachaftada bir haftasonu 2 gungiderdik ve alismislardi ama geldigimde boyle buldum birde yemleri bitmisti hemen yan komsudan yem aldim koydumsaldirdilar icim acidi halbuki her gittigimde yaptigim gibi bol bol yem koymustum acaba aciktiklarindan yorgun mu düştüler?

o zaman acıktıklarından olabilir yem yiyorlarsa bir sıkıntı yoktur bi kaç saate geçer bence. bide öyle gidiyorsanız kafesin altına büyük bi kabada yem koysanız daha iyi olur. artı su içinde yani çünkü nadirde olsa suluğun çatlayıp suyun tamamının akma durumu var

Fotoğraf a bakarsan kuş ta
sıkıntı yok gibi
hareketleri nasıl
durgunluk
sık sık nefes alma
Uyku hali
varmı
bunlar yoksa
fotoğraf dan
anlaşılan
bişey yok gibi

Yemsiz kaldıkları bitkin düşmüş vitamin takviyesi yapın

Akıllı yemlik al
madem bırakıp gidiyoruz
1 kuşu 1 hafta rahat rahat
idare eder

Cok ta durgun degil ucuyor otuyor ama biraz kabarik insallah hasta degildir sadece acliktandir insallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:45 -->-> Daha önceki mesaj 18:41 --

Akıllı yemlik al
madem bırakıp gidiyoruz
1 kuşu 1 hafta rahat rahat
idare eder

Em kisa zamanda alacagim sag olun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:47 -->-> Daha önceki mesaj 18:45 --

Yem yeyince biraz daha toparlandilar:)

Geri