petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cok cok erken kizisma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve furkanyildiz302 tarafından 27 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. furkanyildiz302

furkanyildiz302 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar kusum 2 aylik bir yavru ureticiden aldim kesin 2 aylik yuvasindan secmistim ama cok cok erken kizisti ceresi maviye donuyor kendi kendine kur sesleri cikariyor merak ettik ve 2 ciftimden 1 ciftimin dişinini kusun yanina attik yavru kus bir opuyo bir opuyo cok sasirdik nerdeyse ayak atmadigi kaldi neden boyle yapiyor anlamadim kusumun cinsini ingiliz kirigi biliyorum dogrumu?
    2 Hafta onceki hali:

#1 furkanyildiz302, 27 Mayıs 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Mayıs 2015
  2. serhat usta

serhat usta New Member

Beğenileri:
    0
    2 aylık yuvasından nasıl seçiyosun anlamadım 1 ayı geçince anne babası atar 2 aylıkken ayrı yerde olması lazım ayrıca zoomladığım zaman flaşdan mı bilmem ama gözde iris oluşmaya başlamış 4 aya yaklaşmış bu kuş

3. furkanyildiz302

furkanyildiz302 New Member

Beğenileri:
    0
    Yok abi kus simdi 2 aylik bir ay once yuvasindan sectim onu demek istedim.Ayrica dedigin gibi irisde var bsn anlam cikaramadim nasil oluyorda iki aylik kusta boyle cok koyu ieis cikiyor ve kizismaya basliyor.Cok garip kus kesin 2 aylik 1 ay once yuvasindan secilmistir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:00 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

Guncel arkadaslar

#3 furkanyildiz302, 27 Mayıs 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Mayıs 2015
  4. faruk gezer

Beğenileri:
    0
    Kus bence daha kizismamis bendede var iki aylik kur sesleri cikariyor. Ciftlesse bile dolleme gerceklesmez.

5. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Masallah gayet guzel kus..Ama herhangi kizisma durumu yok..NOrmal yavru ceresi mevcut.

Sayfayı Paylaş