Karadeniz Pet

Cok cok erken kizisma

furkanyildiz302

Meraklı Üye
Arkadaslar kusum 2 aylik bir yavru ureticiden aldim kesin 2 aylik yuvasindan secmistim ama cok cok erken kizisti ceresi maviye donuyor kendi kendine kur sesleri cikariyor merak ettik ve 2 ciftimden 1 ciftimin dişinini kusun yanina attik yavru kus bir opuyo bir opuyo cok sasirdik nerdeyse ayak atmadigi kaldi neden boyle yapiyor anlamadim kusumun cinsini ingiliz kirigi biliyorum dogrumu?
8fa6b09edeb43bd2a4f7bdcde3bc7e64.jpg

0999fcac1ad59ee489baa18ea8ec2b54.jpg

2 Hafta onceki hali:
55a40a189785c067f167bd8b4b93e9cc.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
2 aylık yuvasından nasıl seçiyosun anlamadım 1 ayı geçince anne babası atar 2 aylıkken ayrı yerde olması lazım ayrıca zoomladığım zaman flaşdan mı bilmem ama gözde iris oluşmaya başlamış 4 aya yaklaşmış bu kuş

Yok abi kus simdi 2 aylik bir ay once yuvasindan sectim onu demek istedim.Ayrica dedigin gibi irisde var bsn anlam cikaramadim nasil oluyorda iki aylik kusta boyle cok koyu ieis cikiyor ve kizismaya basliyor.Cok garip kus kesin 2 aylik 1 ay once yuvasindan secilmistir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:00 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

Guncel arkadaslar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kus bence daha kizismamis bendede var iki aylik kur sesleri cikariyor. Ciftlesse bile dolleme gerceklesmez.

Masallah gayet guzel kus..Ama herhangi kizisma durumu yok..NOrmal yavru ceresi mevcut.

Geri